Jump to content

David Morávek (Dave)

Milanfon Media
 • Počet Příspěvků

  487
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

145 Výborná

5 Sledujících

O uživateli David Morávek (Dave)

 • Rank
  RGB Specialista

PC Sestava

 • CPU
  Intel I7-8550U 1,8GHz (Boost 4,0GHz)
 • Chladič CPU
  Dual box
 • Grafická karta
  Nvidia MX150
 • Základní deska
  Xiaomi
 • RAMky
  16 GB
 • SSD
  Samsung 256GB , Crucial MX500 m.2 500GB
 • HDD
  plotýnky už se nepoužívají
 • Zdroj
  Xiaomi Charger 75W
 • Bedna
  Fake MacBook Pro
 • Monitor
  Notebook FullHD 60Hz displej + LG Ultra-wide 29" 75Hz + Acer FullHD + projektor FullHD 60Hz
 • Myš
  ConnectIT Biohazard Mouse + iTek Taurus G60
 • Klávesnice
  I-3LUE RGB Cobra
 • Poznámky
  sluchátka - Razer Kraken 7.1 sound v1 ,

Poslední Návštěvníci

zobrazení profilu
 1. Procák

  Ahoj, řekl bych možná Intel Core i7-9700K nebo Intel Core i7-8700 by mohl být dobrý kandidát na hraní a práci. Jelikož máš RTX2070 tak asi nebudeš hrát hry na 30FPS na střední nastavení grafiky. Jaký má celkový build? nebo jenom upgraduje CPU?
 2. Je tento set dobrý?

  Ahoj tohle je dost blbá otázka Každý má rád něco jiného a něco jiného mu vyhovuje. Za mě klávesnice supr a myš také. Podložka to není moc co řešit ALE ty sluchátka mi přijdou moc dětské, takže nevím jak moc kvalitní bude zvuk hlavně výšky a basy..
 3. Něco na streamování videa do TV na způsob chromecastu?

  Ahoj, hele jako jestli chceš řešení na stylu chromecastu, tak je nejlepší koupit úplně ot samé od jiné značky (né v čr). Takže bych koupil na aliexpressu podobnou TV stick. Které tě vyjde na max 500kč, takže ušetříš a je ot skoro stejné jakochromecast. například: https://www.aliexpress.com/item/MiraScreen-TV-Stick-1080P-HDMI-Dongle-Wireless-Receiver-DLNA-Airplay-Miracast-For-Chromecast-Apple-Android-TV/32823976880.html
 4. Asi je to v háji...

  Ano, závada bude v grafice. Mohl to být vadný kus. Takže reklamace
 5. Asi je to v háji...

  Zkus vyndat grafiku a zapojit monitor do základové desky
 6. Asi je to v háji...

  Ahoj, zkusil jsem přepnout na monitoru vstup? Protože některý monitor když vypne jeden vstupní signál, tak se přepne na jiný. Jinak pc se normálně zapne (větráky se točí a podobně) ?
 7. pc

  Ahoj, určitě to je v pohodě Za mě není žádný problém a můžeš nakoupit. Možná bych tam přidal klasikcý HDD na ukládání dat a podobně. Nevím jestli ti časem bude stačit jedno 1TB SSD, takže bych na HDD ukládal všechno ostatní krom hlavních věcí.
 8. Problém

  Tak to dělá nějaký cloudový či jiný klient jak jsem říkal..
 9. Problém

  Ahoj, nejspíš to dělá nějaký synchronizační klient (google drive, onedrive a podobně), Pokud chceš změnit ikonu, tak kliknipravým a ve vlastnostech změn ikonu složky a máš vyřešeno.
 10. Jak nalepit rgb pasky do pc

  Ahoj, souhlasím s ostatníma. Pokud to nelepí samo o sobě což se stává často, tak použij oboustranou lepící pásku! Tak by měla fungovat. Popřípadě lze využít zip pásky, které používáš na kabely.
 11. Jaké větráky do case? (alespoň 7)

  Ahoj souhlasím ty SilentiumPC jsou za tu cenu dobré jako nic moc lepšího asi nenajdeš Ale ovládání nic moc
 12. Problém s internetem

  Ahoj, určitě bych jako první aktualizoval ovladače internetového adaptéru. Popřípadě je kompletně přeinstaloval. Co ostatní hry/aplikace? Jak jsi na tom s pingem tam
 13. Huawei P20 Lite

  Ahoj, za mě to je super kousek ale má pár výhrad a to ti řekne @Harry
 14. Pomalý Chrome

  Ahoj jako já na youtube jsem furt a bez problémů. Takže to bude asi tvůj lokální problém. Zkusit bych chrome resetovat do původního nastavení. Popřípadě aktualizovat/přeinstalovat. Taky je možnost, že máš málo RAM paměti a počítač to neusene.. , ale jak jsem kooukal na tvůj profil tak máš 16GB tak ramkama to asi nebude Taky bych mrknul na windows update.. Je možné , že vydali nějaký špatný update pro optimalizaci systému..
 15. RGB pro Aura sync

  takže hledáš nejlépe ledky typu 5050 Protože jiné mají velké rozestupy a prostě tyhle jsou nejlepší za tu cenu. Například tyto Nebo třeba tyto tady máš od 0,5m do 3 metrů (zvol si možnost s tím "Mini 3key" je to USB adaptér ale jde to odpojit aby si ěml jenom strip a třeba se ti adaptér bude někdy hodit. Jinak na tomto odkazu stačí když si najdeš nějaké s vhodnou délkou a bez adaptéru třeba
×