Jump to content

Henry Long

Člen
 • Počet Příspěvků

  5
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální

Poslední Návštěvníci

zobrazení profilu
 1. Henry Long

  Nenačtený Flash Disk

  Co se týče disku, tak byl jsem se zeptat na prodejnu CZC. Bylo mi řečeno, že je to vada disku a zboží mi vymění. Děkuji všem, kteří tuto diskuzi okomentovali.
 2. Henry Long

  Nenačtený Flash Disk

  Ano disk jsem zkoušel na 2 počítačích s Win7 a na dvou počítačích s Win10. Všude se disk chová naprosto stejně. Správně si nainstaluje ovladače a jde jej najít i ve zprávě disků. Ovšem nezobrazuje se jako "disk" v "souborech". Lezl jsem v nastavení jak jen umím a nedopátral jsem se výsledku. Proto jsem i založil tuto diskuzi na Fóru.
 3. Henry Long

  Nenačtený Flash Disk

  Ano jak píši: Když jej připojím do počítače objeví se: "Disk1" "Vyměnitelné médium (F:)" "žádné médium" Ovšem, když roz-kliknu vlastnosti disku, objeví se mi vlastnosti včetně jména disku: "2309 PRAM USB device" Se stavem zařízení: "Zařízení pracuje správně" A ve Svazcích disk ukazuje, že je jeho kapacita doslova nulová. Zkoušel jsem odstranit, přeinstalovat i nainstalovat nejnovější ovladače, ovšem, nic nepomohlo. Verze ovladače: 6.1.7601.19133 (21.6.2006) - Nejnovější ovladač, který systém vyhledal.
 4. Dobrý den. Zakoupil jsem tento USB Flash Disk: https://www.czc.cz/kingston-datatraveler-se9-g2-premium-32gb/259072/produkt Dnes jsem jej zapojil do počítače s Win7 i Win10, které jsou podle výrobce podporované. Chtěl jsem jej zformátovat a začít užívat, ovšem nevidím jej mezi disky. Nejedná se o chybu USB vstupu, jelikož mi to v ovladačích disk najde a lze zjistit jeho název, ovšem disk píše, že nemá žádný úložný prostor. Ovšem píše že: "Zařízení pracuje správně". Tudíž má prosba lpí, jestli nevíte, popřípadě mi neporadili co s tímto Flash diskem. Předem děkuji za odpověď.
 5. Dobrý den, potřeboval bych poradit s řízením 2. Internetové sítě. Respektive, potřebuji hlavní bytovou přípojku "rozdvojit" na 2 samostatné sítě. Kabeláž typu Cat6 mám již natahané a připravené. Má prosba lpí na výběru (switche?) a WiFi routeru. *Nejsem si jist, který síťový prvek rozděluje počítačovou síť. Obě zařízení by dle mých požadavků přenosovou rychlost okolo 0,5Gb/s. Co se týče WiFi routeru, potřebuji jej na pokrytí panelového bytu 3+1. Přenosová rychlost WiFi min. Okolo 100/200mb/s a 4 nebo 5 výstupních portů Rj45. Uživatelský přístup, a možnost nastavení dalších síťových prvků a připojení NAS serveru a tiskárny. Pokud by bylo možné, router s montáží na zeď. Ve výběru značek a dalších parametrů si nejsem jist. Mělo by jít pokud možno o zařízení s výhodnou cenou, uživatelským rozhraním a s dostupností na portálu CZC.cz Předem děkuji za odpověď. J.Dlouhý
×
×
 • Create New...