Jump to content

XLcuteLP

Člen
 • Počet Příspěvků

  37
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální

PC Sestava

 • CPU
  AMD Ryzen 5 1600
 • Chladič CPU
  wraith spire
 • Grafická karta
  GIGABYTE GeForce GTX 1660
 • Základní deska
  GIGABYTE B450 AORUS ELITE
 • RAMky
  HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4
 • SSD
  Samsung SSD 860 EVO - 500GB
 • HDD
  WD Blue - 1TB
 • Zdroj
  Be quiet! System Power 9 - 500W
 • Bedna
  SilentiumPC Regnum RG4T

Poslední Návštěvníci

zobrazení profilu
 1. XLcuteLP

  VHS kazety

  OK budu to zkoušet. kdyby vás ještě něco napadlo tak prosím napište. Děkuji za pomoc.
 2. XLcuteLP

  VHS kazety

  Ano je připojen, zvuk funguje na reproduktorech (přes zvukovou kartu) ale zvuk nejde nahrávat v aplikaci => video bez zvuku.
 3. XLcuteLP

  VHS kazety

  Základní deská má integrovanou zvukovku ale má konektor je na připojení audia z předního panelu => připojení Winfast tv2000 expert přes zvukovou kartu
 4. XLcuteLP

  VHS kazety

  sound blaster live 5.1 sb0220, winfast tv2000 xp expert jsou propojeny z konektoru na winfast... do sound blaster... AUX IN.
 5. Dobrý den chci si doma digitalizovat staré VHS kazety používám: sound blaster live 5.1 sb0220, winfast tv2000 xp expert které propojuji 3 vodičovým drátem (ovladeče jsou naistalovány) + WinFast PVR aplikace, OS: Windows XP 32bit. Video a zvuk funguje ale při nahrávání zůstane pouze video bez zvuku. Nevíte jak správně nastavit aplikaci pro nahrávání i zvuku, nebo doporučujete úplně jinou aplikaci. Děkuji.
 6. Dobrý den mám základní desku ASUS X555UJ (pouze základní desku => bez baterie, disku, displeje) ke kterému nemám napájecí adapter. Pokud se nepletu, tak potřebuji rozměry 5,5 a 2,5. Kolik by bylo ideálních Wattů? ( jestli bude funkční, tak do budoucna půjde místo mechaniky přes redukci ssd disk a přes hdmi bude připojen monitor. Byl bych rád za nějaké napájecí adaptéry, které se budou dát použit do budoucna i ve více zařízeních aby koupě nebyla zbytečná, jaké by jste mě doporučily ze stánky CZC. Děkuji.
 7. XLcuteLP

  USB Flash Disk

  Dobrý den na disk nic nezabralo, ani jiné programi. Stále jde z něho číst ale nejde do něj kopírovat a formátovat. S onedrive neperacuji. Děkuji za snahu, pokud vás něco napadne napište prosím, disk se pokusím časem reklamovat.
 8. XLcuteLP

  USB Flash Disk

  + jsou tam filmy z nejmenovaných zdrojů... (scifi)
 9. XLcuteLP

  USB Flash Disk

  Dobrý den program neuspěl, veškeré soubory na Flash Disku zůstaly z obou pokusů (v programu se disk objevil čistý ale po chvíli se na něm opět objevila data) nemůže to dělat formát disku NTFS? V Linuxu se nevyznám, našel jsem mnoho verzí jakou mám stáhnout? Děkuji
 10. Dobrý den Mám doma rok starý USB Flash Disk, na který průběžně jednou za měsíc ukládám data. Jednoho dne jsem kopíroval ale překvapilo mě že přibližnou rychlostí 3mb/s (USB 3.1), po nějaké době se kopírování zcela zastavilo, zrušil sem kopírování (několikrát černá obrazovka + neodpovídá). Od té doby na flesh disk nelze nic kopírovat, lze ale číst (soubory, videa, obrázky) nelze formátovat, vše co smažu se po znova načtení opět objeví => nelze jí formátovat, nic smazat ani nakopírovat. Smířil jsem se s faktem, že jí musím reklamovat ale mám na ní data ( videa, obrázky, modely). které
 11. XLcuteLP

  AOpen centrum

  Ano děkuji za snahu ale není tam nic o power pin konektoru
 12. Dobrý den nedávno se mě do rukou dostalo multimediální centrum (AOpen EPC945-M8), které se snažím zprovoznit. Narazil jsem ale na problém se zapojení "PANELU". Z přední desky vedou vodiče, které se poté spojí do konektoru, který vypadá jako pro připojení USB, jsou z něho ale vyndány určité vodiče. Nemuhu najít zapojení vodičů, ani konektoru abych jej zapojil na základní desku (není popsán) prosím proto o pomoc děkuji.
 13. XLcuteLP

  GPU, PCI-E

  GT 720 core 2 duo 2.7 ghz
 14. Dobrý den mám starý dvou jádrový počítač hewlett packard... v kterém přestala fungovat grafika. Mohu do PC koupit grafiku s PCI-E 3.0 (je tam rozdíl pouze v rychlosti nebo funguje na jiném principu). ohledně PCI-E nemám žadné zkušenosti je to možné provést nebo je to k ničemu?
 15. Dobrý den mám půl roku starý PC, který se dvakrát z ničeho nic vypnul. Poprvé nebyly vidět žádné viditelné problémy a myslel jsem že to byla chyba aktualizace Windows ale když se to stalo včera podruhé (při hraní nenáročné hry) pc se sekl na dvě sekundy a vypnul se, řekl bych že mám problém. Od té doby při načítání Windows píše Scanning and repairing drive (C:). Zkusil jsem vlastnosti-> nástroje-> kontrola chyb ale nic se nezměnilo. Mám SSD disk Samsung SSD 860 EVO, 2,5" - 500GB jak ho mohu "opravit" děkuji. Moje priorita je hlavně vyřešit problém s SSD ale poté bych se rád zaměřil
×
×
 • Create New...