Jump to content

SimKim

Člen
 • Počet Příspěvků

  4
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální
 1. SimKim

  Počítač pro rodiče

  https://www.alza.cz/Order1.htm?list=1&IDP=2729#shared=1&sel=45533987 Díky moc za odpovědi , a jaký máte názor na tuto sestavu?
 2. Zdravím, rodiče by si po 13 letech chtěli (konečně!) koupit nový počítač. Měl by být cenově přijatelný (ideální cena kolem 10 000 Kč). Využíval by se především na klasické prohlížení webu, sledování filmů, jednodušší grafické programy, propojení s tiskárnou a občasné hraní her (World of tanks,..). Máte prosím tip na vhodný počítač? A ještě jedna (možná hloupá) otázka - k počítači by si rádi nechali původní obrazovku (podobný typ - https://www.odkarla.cz/lcd-monitor-yusmart-17-178mp-a?gclid=Cj0KCQiAq97uBRCwARIsADTziybb2rKsVLiIIo8CtwAAK0RiDCzNVna64XEiw6HctMD8KjBiaMs19OsaAnIZEALw_wcB ) , půjde k novému počítači připojit, nebo už má např. zastaralý kabel, který nebude s novým PC kompaktní? Předem moc dík :-)
 3. SimKim

  PC na přehrávání 4K videí

  Napsal jsem mu toto, ale nejsem si s tím úplně jist, kdyžtak mě prosím opravte.. Díky.. *samozřejmě
 4. Zdravím, známý si nechal poradit s díly pro sestavení PC. Chce výkonný počítač, který by měl sloužit k těmto účelům: Žádá mě o feedback, tak se obracím na vás. Nebyl by pro něj rovnou lepší procesor AMD Ryzen 7 3700X a ke 4K monitorům lepší grafika GIGABYTE GeForce ... ? Nebo je rozumnější zvolit nějakou levnější dostačující variantu? Moc díky za váš čas a odpovědi.
×
×
 • Create New...