Jump to content

papi

Člen
 • Počet Příspěvků

  7
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. papi

  Tekutý kov do notebooku

  Ještě jsem trochu brouzdal po netu a nemůžu říct, že by lidi tu keramickou pastu nějak chválili. Nebude lepší klasická MX-4 nebo NT-H1 za cenu toho, že jí jednou za čas vyměnim? Krom toho už se na alze ani CZC neprodává, to asi o ní taky něco vypovídá.
 2. papi

  Tekutý kov do notebooku

  Jenom mě tak ještě napadá... jak je to se sundavánim keramický pasty? Nezapeče se tak, že bych s tim mohl mít problém?
 3. papi

  Tekutý kov do notebooku

  Jasný... takže i kdybych tam dal polskou zubní pastu, tak bude mít lepší teplovodivý vlastnosti
 4. papi

  Tekutý kov do notebooku

  Díky moc za rady. Nicméně pořád trochu přemejšlim o tom conductonautu Na druhou stranu pokud ta keramika poslouží podobně dobře, tak bych jí asi zkusil. Sice bastlíři na netu vymejšlejí různý způsoby jak v podstatě znemožnit vylití tekutýho kovu, ale je pravda, že toho rizika se plnohodnotně zbavit nelze. Neví někdo jak kvalitní pasty dává DELL do notebooků? Nemůžu nic moc najít a rád bych si udělal alespoň hrubou představu o tom jak velkej smysl bude mít měnit pastu za jinou pastu.
 5. papi

  Tekutý kov do notebooku

  Není už lepší Kryonaut, kterej je ale pořád hodně daleko za Condactonautem?
 6. papi

  Tekutý kov do notebooku

  Asi nemůžu najít. Prosím o odkaz, díky.
 7. Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda tu někdo má zkušenosti s aplikací tekutého kovu v notebooku. Hlavně co se týče nějakých ochran proti vytečení (elektrikářská/kaptonová páska, ochranný lak, pěna). Na netu se toho válí dost, a jsou lidé, kteří prostě nějak dají tekutý kov do notebooku a neřeší to, ale jsou i lidé, kteří by si tekutý kov do notebooku nedali, i kdyby byla okolo CPU zeď. Hodně teď přemejšlim o tom, zda má nebo nemá smysl riskovat notebook za 35k pro pár stupňů. Na druhou stranu si však říkám, že když použiju všechny možný prostředky, který ochrání kov před vytečením, tak se přece nemůže nic stát. Nebo se pletu?
×
×
 • Create New...