Jump to content

itsLukyn

Člen
 • Počet Příspěvků

  12
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. Dobrý den, po obnovení počítače do továrního nastavení mi nefunguje pravý klik na myši. Kliknu pravým tlačítkem na ploše, začne se načítat a zasekne se celá plocha a nemůžu ani na ikonu kliknout. Musím vypnout explorer ve správci úloh a potom opět zase zapnout, abych mohl používat zástupce. Nevíte někdo co s tím? Díky za všechny rady!
 2. itsLukyn

  Zátěž na 100%

  Jak kdy, ale když spustím mnoho aplikací tak to šlo, ale ted to nejak kouše
 3. itsLukyn

  Zátěž na 100%

  Dobře, jdu to zkusit
 4. itsLukyn

  Zátěž na 100%

  Stav disku je dobrý
 5. itsLukyn

  Zátěž na 100%

  To já nevím, ale noťas mám něco přes rok a 3 měsíce. To ne, automatické zapínání mám u všeho vypnuté. Ano, právě že kolonka System tam je skoro neustále na 100% Podle internetu by to mělo být 128 MB. Nejvíc chroupe, jak jsem říkal nahoře System.
 6. itsLukyn

  Zátěž na 100%

  Nechce se mi teď investovat do SSD, když vše makalo v pohodě
 7. Tak ještě jedno téma. Mám ntb z HDD a v poslední době je stále na 100% zátěže a všechno trvá dyl. Nevíte někdo co s tím?
 8. itsLukyn

  Změna otáček u notebooku

  @milanfon Okay, jsem v koncích, nevyznám se v tom myasus tu mám, jenže jen nějaké centrum nebo podporu, žádné nastavení tu není
 9. itsLukyn

  Změna otáček u notebooku

  Okay, mrknu na to a pak napíšu co a jak
 10. itsLukyn

  Změna otáček u notebooku

  + Prográmek znám, jenže nevím, jak se co v něm nastavuje
 11. itsLukyn

  Změna otáček u notebooku

  Model je Asus FX503VD. Kdyžtak tady hodím odkaz na shop: https://www.datart.cz/Notebook-ASUS-FX503VD-15-6-i5-7300HQ-1TB-8SSD-8G-NV-W10.html?gclid=CjwKCAjw5pPnBRBJEiwAULZKvkT3agViI20LcUIfP-j0dFY1V8cetuNWTWVpiiMXc7APasx4yUtAeBoCn_oQAvD_BwEhttps://www.datart.cz/Notebook-ASUS-FX503VD-15-6-i5-7300HQ-1TB-8SSD-8G-NV-W10.html?gclid=CjwKCAjw5pPnBRBJEiwAULZKvkT3agViI20LcUIfP-j0dFY1V8cetuNWTWVpiiMXc7APasx4yUtAeBoCn_oQAvD_BwE
 12. Zdravím, mám problém s otáčky u notebooku. Chtěl bych si nastavit dřívější zapnutí ventilátorů, něž příjde do zátěže, nevíte někdo, jak bych is to mohl nastavit? Bylo by lepší pomocí aplikace, ale klidně můžu i přes BIOS, pomocí návodů. Díky za rady!
×
×
 • Create New...