Jump to content

Jonáš98

Člen
 • Počet Příspěvků

  10
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. Jonáš98

  Dva Routery

  Moc děkuji. Vše již funguje :O <3
 2. Jonáš98

  Dva Routery

  Ano, tak to jde
 3. Jonáš98

  Dva Routery

  Ano
 4. Jonáš98

  Dva Routery

  Ano normálně jde, ale připojit se přes WiFi nejde jako na notebook mi to napíše Připojeno, bez internetu.. A telefonu mi to stále píše načítání adresy IP...
 5. Jonáš98

  Dva Routery

  Ahoj, děkuji vše funguje, ale z jakého důvodu po ypnutí DHCP serveru se nelze připojit telefonem na router druhý(U mě v pokoji)?
 6. Jonáš98

  Dva Routery

  Ano je na to, aby rozšířil naši wifi a další ethernet porty.. A bohužel dělají rozdílné wifi sítě.
 7. Jonáš98

  Dva Routery

  Ano, routery jsou propojeny kabelem. WAN je zapojen do routeru v obýváku. Oba dva jsou od TP-Link. Ten druhý (V mém pokoji) je TP-LINK TL-WR841N a hlavní(V obýváku, kde je WAN) TP-Link TL-WR541G.
 8. Ahoj, doma vlastním dva routery. Jeden mám v obýváku a druhý v mém pokoji. Routery jsem musel resetovat, protože jsme zapomněli přihlašovací údaje... Ale po restartu jsem routery nastavili jinak než předtím a z toho důvodu z počítačů napojených na routery v mém pokoji se nelze dostat na druhou síť(Nevidím zařízení). Jak mám routery nastavit, abych je měl jako jednu síť? Předem děkuji za odpověď - Jonáš ;)
 9. Dobrý den, chci upgradovat svoji klávesnici a myš. Myš chci bezdrátovou, s nějakou normální výdrží a bez RGB(RGB nenávidím, tak si za něj nepotřebuji připlácet) a drátovou hodně tichou klávesnici, protože momentálně mám klávesnixi GX Gaming, která je slyšet i přes reproduktory. U té myši potřebuji hodně dobrou výdrž, protože přece jenom u počítače sedím cca. 8 hodin denně. Předem děkuji za odpověď
 10. Dobrý den, doma mám router TP-LINK TL-WR841N ve, kterém se dlouho nepřistupovalo do administrace. Po dlouhé době jsem chtěl na routeru něco přenastavit a první věc, co mě zastavila byla ta, že router neměl defaultní IP adresu na přístup, tak jsem ji musel dohledat pomocí IP scanneru. Ale ten nemá defaultní nastavené jméno a heslo a nikdo z rodiny neví jaké to heslo je. Nechci router resetovat, protože jsem měl v defaultním nastavením problém se připojit na něj přes notebooky. Lze toto heslo nějak zjistit? Předem děkuji za odpověď Jonáš š.
×
×
 • Create New...