Jump to content

Haeth

Člen
 • Počet Příspěvků

  27
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

2 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. Zdravím, poslední dobou mi začal dost blbnout počítač u hraní her. DbD se mi úplně zasekne a nepomůže mi ani správce úloh (Musím to buď restartovat a nebo vypnout přes konzoli... Od včerejšího dne se mi začal vypínat i Lost Ark z ničeho nic.... Dnes mi to dokonce vyhodilo Modrou smrt s hláškou "IRQL NOT LESS OR EQUAL"... Zkusil jsem se podívat do Prohlížeč událostí a tam byla jedna kritická chyba Nevíte někdo čím by to mohlo být? Tohle je ta kritická chyba Název protokolu:System Zdroj: Microsoft-Windows-Kernel-Power Datum: 13.05.2022 17:47:38 ID události: 41 Kategorie úlohy:(63) Úroveň: K
 2. Haeth

  Hotspot

  Zdravím, mám miniPC (Intel Nuc 8i5BEK) a používám ho jako hotspot/rozšíření wifi, hledal jsem možnost, jak hotspot pustit automaticky po restartu. Našel jsem návody ve stylu: vytvořit batch file a vložit ho do složky "Po spuštění" ale bohužel, když to zkusím přes ten batch file, tak se nic neděje. Nemůže mi někdo pomoct ? V příloze je bat soubor který jsem měl na mysli. Předem děkuji za odpověď. hotspot.bat
 3. Zdravím, před rokem jsem si koupil mini pc Intel NUC 8i5BEK. A chtěl jsem se zeptat, při větší zátěži je rychlejší a samozřejmě rychlejší větrák. Nevíte, jestli u těchto Mini-PC možnost vyměnit větrák za nějaké lepší, kvalitnější ? Predem děkuji za odpověď.
 4. Haeth

  Baterie mobilu.

  A není dostupný nějkaý kvalitní antivirus do telefonu ? Namísto Resetování do továrního nastavení.
 5. Zdravím, před 3 měsící jsem si koupil nový telefon Xiaomi Mi 9 A chtěl jsem se zeptat ohledně baterie. Na alze uvádějí že baterie má 3300mAh (Vím že to není moc) ale přijde mi, že telefon se vybíjí extrémě rychle. Když jsem se třeba díval do "Spořiče baterie" Tak tam bylo uváděno, že telefon by měl vydržet ještě nějaké 2 hodiny a po 30 minutách se vypnul.(Měl jsem puštěné písničky při vypnutém displeji.) Myslíte že je něco špatně, nebo jsem jen blb a je to normální ?
 6. Haeth

  Zvuk napŕed

  Tak jsem zjistil, že to dělá jen u televize (Připojené přes HDMI). U televize mi jede obraz pozadu, ale když změním zdroj zvuku třeba na sluchátka tak se ten obraz rychle posune zase zpátky dopředu. Zkusil jsem aktualizovat ovladače přes Správce zaŕízení ale stejně se to po chvilce zase opožduje. Nevíte co s tím ?
 7. Zdravím, Včera jsem si aktualizoval ovladače a windows aktualizace. A začal jsem mít u sledování Video/filmů/seriálů zvuk napřed. Zezačátku ten zvuk jede normálně ale postupně to je čím dál tim více napŕed. Nemáte nějaké rady ?
 8. Haeth

  144 Hz

  Chtěl jsem se zeptat, jaký monitor bys doporučil ? Zaměřený spíše na hraní FPS her. Nejlépe 24"
 9. Haeth

  Rychlost zapínání PC.

  https://www.czc.cz/asus-rog-maximus-xi-code-intel-z390/246329/produkt
 10. Haeth

  Rychlost zapínání PC.

  Co jsem se díval tak "Fastboot" mám enabled.
 11. Haeth

  Rychlost zapínání PC.

  A v biosu není nějaká možnost nebo něco ? Protože co jsem viděl, tak někdo prostě zapne PC, ukáže se mu logo základovky a instantně mu naskočí win.
 12. Haeth

  Rychlost zapínání PC.

  Já měl za to, že to ovlivnuje třebai pouštění her, atd...
 13. Zdravím, Nedávno jsem si kupoval nový PC a rozhodl se, že si dám windows na M.2 SSD (https://www.alza.cz/samsung-970-evo-plus-1000gb-d5543505.htm) kde uvádí rychlost čtení/ zápisu (3500/3300) Ale když zapínám PC, tak mi pŕijde, že je to snad ještě pomalejší, jak když jsem to měl na normálním SSD. Dá se s tím něco udělat ? Předem děkuji za odpověď.
 14. Haeth

  144 Hz

  @Petr.siska Monitor mám "už" rok, takže vrátit ho nemohu. Ohledně toho nevyužitého ptencionálu. možná v budoucnu koupím nový. jen teď nejsem peníze @Róbert Dilik Tak každý píše něco jiného v tom případě to nemusím ani kupovat.
 15. Haeth

  144 Hz

  Takže tyhle "přepojovací" kabely by mi neměli omezovat Hz na 60? Pojede to normálně 144Hz?
×
×
 • Vytvořit nové...