Jump to content

Jakub Špelda

Člen
 • Počet Příspěvků

  8
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. Tak rozpočet mám 30-35k. S grafickou kartou nic neudělám protože tu už mám doma. Každopádně PC je primárně na hry a až pak na programy. Tak pokud je pravda, že by novinka od AMD měla vyjít během měsíce tak pak asi počkám ale šlo mi o to aby to zas nebylo na další půlrok. Ten limit je včetně karty takže na výběr ostatních komponent zůstává tak 16-21k.
 2. Tady si nejsem jist s tou TUF deskou protože Milan sice dělal video ale s deskou s X470 a ne b450. Nevím jak velké jsou pak rozdíly ve zpracování ale jedná se o jinou desku.
 3. Nemůžu si to zobrazit, není to veřejné.
 4. Jde mi o to zda pod tu krytku bez problému namontuju i to SSD s pasivním chladičem. Protože s tím pasivním chladičem je rozměrnější a jestli to dobře chápu tak ta krytka funguje taky jako chladič, takže by se to tam nemuselo nacpat.
 5. Tak o tom ssd ještě popřemýšlím každopádně teď mi šlo hlavně o to někam dát systém a nějaké hlavní programy. Zdroj teda vyměním a taktovat nebudu, chladič na procesor je samozřejmostí ale chtěl jsem si nechat poradit něco přímo do téhle bedny. Ano bednu chci černou, mám v pokoji tmavé dřevo a černou sedačku, reproduktory atd takže bílá se mi sem nehodí. Jinak tu H500i nechci, nemám pro to využití, mně osobně se ani ty vertikálně ukotvené grafiky moc nelíbí. Hlavní je pro mě jednoduchost toho designu. Chci to ladit do černobílé a komponenty zvýrazněné RGB.
 6. Jen se teda zeptám- když vemu tuhle desku Asrock Stell Legend, dostanu pod tu krytku M2 SSDčka i to SSDčko na které odkazujete, přesto že má na sobě chladič už samo o sobě ? Nebo by to mohl být problém?
 7. Ja teď koukám že jsem tam dal špatný odkaz. SSD jsem měl crucial mx500 a skříň novou. Chladič je samozřejmostí ale chtěl jsem něco doporučit přímo pro tuhle sestavu. Na zen 2 bych počkat mohl ale docela spěchám.
 8. Zdravím, potřeboval bych poradit s výběrem MB pro tuto sestavu https://www.czc.cz/233925,225017,215406,247554,208230,247135,244313b1,247352/kody Chtěl bych B450 Sestava bude stavěna do NZXT H500 (pokud má někdo zkušenost potřeboval bych také poradit jak vyřešit chlazení)
×
×
 • Create New...