Jump to content

Baader

Člen
 • Počet Příspěvků

  3
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální
 1. Baader

  PC pro Adobe Premiere, Photoshop

  Je pravda, že dávat 8 tisíc za grafiku je ranec. Je i nějaká levnější možnost, která by dávala smysl nebo by to nemělo moc význam?
 2. Baader

  PC pro Adobe Premiere, Photoshop

  Děkuji za zhodnocení. Jinak jestli můžu požádat o nějaký tip na grafickou kartu za rozumnou cenu s ohledem na celkovou sestavu, kterou by využily produkty Adobe (Premiere, Photoshop). Další můj dotaz je, zda se vyplatí dávat dva disky NVMe do RAID 0 kvůli dosažení dvojnásobných hodnot čtení a zápisu, což při práci s videem je jistě důležitý faktor. Popřípadě toto využít i na systémový disk. Uvažoval jsem dát do RAID 0 2x Samsung SSD 970 EVO, M.2 - 250GB a tím tedy teoreticky dosáhnout rychlostí čtení cca 6000 MB/s. Otázkou je, zda vybraná deska ASRock B360 Pro4 by takové rychlosti podporovala.
 3. Potřebuji poradit s výběrem co nejlevnější sestavy. Nejde mi o hry, ty nehraji. Co potřebuji je, aby se plynule přehrávalo video ve formát h.265 hevc 4K a dále, abych byl schopen toto video také editovat např. v Adobe Premiere. Ta editace ve 4K by byla jen okrajová. Převážně FHD. Nepotřebuji mašinu, na které to bude lítat, ale ani ne takovou, u které bych ztratil nervy při úpravě videa ve 4K. Jde najít co nejlevnější řešení. Video pro přehrávání/úpravu bude z dronu DJI Mavic 2 Pro. Na jednom foru jsme se o tom bavili a nakonec mi byla poskladana tato sestava: https://www.czc.cz/c9khihsmt8jan9p74gjebeej33/seznam Grafika zatim integrovana. Budu rad, kdyz mi to nekdo jeste zhodnoti, zda je to primereny vyber s ohledem na co nejnizsi cenu. Rad bych, aby byl take tichy provoz. Ze stareho PC vyuziji skrin Fractal Design DEFINE R2, SATA disky + SSD Crucial 128 GB .
×
×
 • Create New...