Jump to content

Martin S.

Člen
 • Počet Příspěvků

  6
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

2 Neutrální
 1. Martin S.

  WiFi 6 Router

  A mohu se zeptat o jaký druh úprav šlo? To jste přes UI vypnul některé zbytné funkce, nebo jste se do toho ponořil přes SSH? A mohl by jste se prosím podělit o detaily?
 2. Martin S.

  WiFi 6 Router

  Jsem si teď udělal diff na specifikace a: Výhoda Dream Machine: lepší CPU - Quad-core Arm® Cortex® A57 at 1.7 GHz (Deam Router: Dual-core Arm® Cortex® A53 at 1.35 GHz) což může být u DPI/IPS výhoda. Výhody Dream Routeru: WiFi 6 PoE WPA3 (Dream Machine uvádí jen: 802.11w/PMF) pro 802.11n (WiFi 4) až 600Mbps (Dream Machine uvádí jen: 300Mbps) na Alze o 2000,- nižší cena Zdroj: Dream Router Specification Dream Machine Specification Závěr: budu následovat vašeho příkladu a počkám až bude dostupný Dream Router
 3. Martin S.

  WiFi 6 Router

  Dream Machine má ještě jeden mínus, je to jen WiFi 5.
 4. Martin S.

  WiFi 6 Router

  Děkuji za upozornění, tohle mne opravdu nenapadlo kontrolovat. Proč .? Chtěl bych to jejich DPI, IPS, ... Tak mi asi nezbude než dokoupit PoE Injektor .
 5. Martin S.

  WiFi 6 Router

  A co teprve: Dream Machine, a to jsem nechtěl utrácet . To PoE je super, síťový kabel ještě dotáhnu ale dělat kvůli AP ještě zásuvku by se mi nechtělo. Jinak pěkné video po kterém si ho už neodřeknete UniFi Dream Machine - the BEST WiFi router .
 6. Ahoj, chtěl bych poprosit o tip na WiFi 6 router do panelového bytu (průchod přes dvě zdi + hodně WiFi v okolí). Připojovat se bude: 4x notebook (od: MB Pro M2 s WiFi 6e, po: MB Pro 2013 s 802.11n) 4x mobil (mix Android a iPhone) 1x tablet 1x NAS přes kabel Připojený jsem přes 1GBs optický kabel. Uvítal bych nějaký monitoring, abych viděl co se na té WiFi děje. Uvažoval jsem o ASUS TUF-AX6000 ale nevím jestli na tuhle sbírku HW bude 6 antén stačit? Cena moc nerozhoduje ale nechci platit za něco co nevyužiji. Předem děkuji za komentáře.
×
×
 • Vytvořit nové...