Jump to content

perverzitiv

Člen
 • Počet Příspěvků

  12
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. Zdar, chci se zeptat na věc, která mi roky vrtá hlavou. Když je např. hra Gta V a výkonná sestava jako je např. Ryzen 3 1200 a GTX 1050, tak je normální, že při hraní na high dá GPU 100% a CPU pouze 50% ? Myslím si, že když CPU dá 100% do hry, tak že bude víc snímku za sekundu, ne? Nebo jak to tedy celé je? Májí tyto dvě komponenty (CPU, GPU) dávat 100% svého výkonu do her? Děkuji.
 2. Zdar, budou tyhle reproduktory basovat? --> https://www.alza.cz/recenze/trust-tytan-21-subwoofer-speaker-set-cerne-468503.htm Potřebuju něco výkonějšího než moje Gx Gaming sw-g2.1 1250 Děkuji
 3. Ahoj. Vleze se mi deska Intel DG965SS do case: https://www.tsbohemia.cz/porte-b26_d301215.html ? ++ Chci se zeptat, jsou k té case přidany distanční sloupky / šroubky? Neboli to, co se dává pod MB ? Děkuji. Prosím o co nejrychlejší odpovědi.
 4. Zdravím !! Bude mi bottleneckovat GK ~ CPU ? Jedná se o ATI Radeon HD 2600PRO 256MB & Intel Core 2 Duo E6600... Někdo mi řekl, že tam budou velké propady ve hrách... Je to pravda? A jak moc velké? Nebude mne to nijak hodně omezovat ve hraní starších her jako je Counter Strike 1.6 - Gta San Andreas - CSGO - Minecraft - Left 4 Dead 2 -.- ? Děkuji za RYCHLÉ odpovědi
 5. perverzitiv

  Je v pohodě??

  Jaká je šance, že to skape během krátké doby? Je malá nebo velká ? Jinak nemohu si to dovolit. Momentálně je můj strop 1500,-kč a to musím sehnat: HDD, PSU, CASE, CHLADIČ a CPU
 6. Zdar, na Aukru potřebuji sehnat disk s tím, že nechci nějaký, který mi během půl roka IxNe.... Zeptal jsem se týpka, který to prodává, zda-li k tomu dává záruku a prý ano, na 3 měsíce. Požádal jsem o screenshot z programu CrystalDsikInfo a poslal mi níže uvedený screenshot. Chci se zeptat, vím, že to nelze takto posoudit, ale vydrží mi to alespoň rok? Nebudu na tom stahovat a dělat náročné akce. Pouze internet, občas stáhnutí filmů a hraní starých her jako je Counter Strike 1.6 -- Hlavně práce s Photoshopem atd... Nic, co by na disk mělo být extra náročné. Ani nebudu tolik vypínat a zapínat... Bude sloužit čistě pro práci. Zde tedy přikládám screenshot a budu rád, za co nejrychlejší odpovědi. Děkuji.
 7. perverzitiv

  PC Skříň - Distanční Šroubky

  Zatím ne, uvažuji stále, pročpak?
 8. perverzitiv

  PC Skříň - Distanční Šroubky

  Mám desku Intel DG965SS a tam je napsané na ofiko stránce mATX.
 9. perverzitiv

  RAM k Ryzen

  Jakou si představuješ cenu? + jakou máš desku? Je celkem těžko zjistit jaké ramky by ti padly, když nevíme ost. komponenty...
 10. Takže bych to do té case dal? A ještě se chci zeptat, uchladí mi při normálním provozu pasta TATO s chladičem: TENTO procesor: Tento CPU .. ?? Děkuji.
 11. Zdar, mohu se zeptat, jakého typu je tato základní deska? -- https://ark.intel.com/products/22638/Intel-Desktop-Board-DG965SS Nějak se mi nechce věřit, že to je MATX (MicroATX) -- Dívám se na Alzu a MicroATX desky jsou o dost menší než tato. Jedná se o to, že mám Intel DG965SS a potřebuji jí dát do case s podporou MicroATX, ale podle mně co se tak dívám na obrázky je ta moje nějak velká... Děkuji za odpovědi. (jinak p.s -- dám do case https://www.alza.cz/evolveo-m1-cerna-d4562823.htm#recenze základní desku Intel DG965SS ?)
 12. Zdravím, já bych se chtěl zeptat. Dělám upgrade mého velmi starého PC a kupuji novou case https://www.alza.cz/evolveo-m1-cerna-d4562823.htm#recenze Jsou v té case osazeny distanční šroubky? Nebo jak se to jmenuje ? Jde mi to, jestli normálně mohu vzít ze staré case z roku 2008 základní desku a čistě jen našroubovat do nové case... Děkuji.
×
×
 • Create New...