Jump to content

ZeroCz

Člen
 • Počet Příspěvků

  13
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. ZeroCz

  AMD Ryzen 5 3660 - teploty

  https://www.czc.cz/sharkoon-tg5-cervena/222031/produkt?gclid=Cj0KCQjw-Mr0BRDyARIsAKEFbefGzuUCnJ17xGpKUDYPKEa0f3_FXL9TkL3LmBGeNrn1iDOzer-vyRoaAhSxEALw_wcB
 2. ZeroCz

  AMD Ryzen 5 3660 - teploty

  Nějaké doporučení? Moc se v tom nepohybuji.
 3. ZeroCz

  AMD Ryzen 5 3660 - teploty

  Samozřejmě procesor AMD 5 3600, přepsal jsem se v názvu
 4. Ahoj, chci se zeptat jaké jsou optimální teploty pro tento procesor se základním chladičem? Zapnu počítač a vůbec nic na něm nedělám a teploty furt skáčou od 50 do 70 stupňů. Větrák začne hučet, přestane a furt ty teploty skáčou. Musel jsem dávat kvůli své nešikovnosti chladič na procesor dvakrát. Nemůže to být tím? Zkoušel jsem hrát MAFII III a teploty byly 70, 75, 80, 85, 90 a pak jsem tu hru radši vypnul.
 5. ZeroCz

  Nejde nabootovat Linux

  Nainstaloval jsem Ubuntu 18.04 a stáhnul jsem drivery z https://www.amd.com/en/support/graphics/radeon-500-series/radeon-rx-500-series/radeon-rx-570 Extrahoval jsem to a dal ./amdgpu-install Vše se stáhlo a nainstalovalo bez problémů, bez žádného erroru. Dal jsem zpět do pc grafiku a stále se nemohu dostat do systému.
 6. ZeroCz

  Nejde nabootovat Linux

  Na internetu jsou jenom pro Windows. https://cz.msi.com/Graphics-card/support/Radeon-RX-570-ARMOR-8G-OC
 7. ZeroCz

  Nejde nabootovat Linux

  Přes integrovanou to funguje, ale nevím jak to mám rozjet přes tu dedikovanou. Když bootuju ubuntu přes dedikovanou, tak tam mám pouze jenom du fialovou barbu přes celej monitor a nic se prostě neděje.
 8. Ahoj, chtěl jsem si nabootovat Ubuntu 18.04, ale vždy mi to hodí error při bootu. Stejný problém i s Kali linuxem. Hledal jsem na internetu, ale nic o mém problému jsem nenašel. Má sestava: https://www.tsbohemia.cz/barbone-game-r3-570_d309768.html?fulltextword=barbone ryzen
 9. ZeroCz

  OSPP.vbs error

  Vyřešil jsem to reinstalaci systému, ale když jsem chtěl Office např. aktivovat, získat info o licenci, tak nešlo vůbec nic.
 10. Snažím se získat informace o licenci, ale háže mi to error. C:\WINDOWS\system32>cscript "C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office14\OSPP.VBS" /dstatus Microsoft (R) Windows Script Host verze 5.812 Copyright (C) Microsoft Corporation 1996-2001. Všechna práva vyhrazena. ---Processing-------------------------- --------------------------------------- ERROR DESCRIPTION: An unknown error occurred. ERROR CODE: 0x ERROR DESCRIPTION: Run the following: cscript ospp.vbs /ddescr:0x --------------------------------------- --------------------------------------- ---Exiting-----------------------------
 11. ZeroCz

  Aplikace blokována správcem

  Nepomohlo
 12. ZeroCz

  Aplikace blokována správcem

  Můj účet by měl být administrátorský. Jiný účet na PC ani nemám. Když otevřu cmd jako správce a zadám "compmgmt", tak to jde otevřít.
 13. Ahoj, chtěl jsem si otevřit správce počítače, ale dostavám tuto chybu (viz. obrázek). Chyba je i když chci otevřít správce zařízení, disk manager atd. Přes příkazový řádek mi to dé otevřít, ale je to nepraktické a ani nevím proč se mi tam ta chyba ukazuje. Google jsem samozřejmě zkusil.
×
×
 • Create New...