Jump to content

FiLLoSS

Člen
 • Počet Příspěvků

  8
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. FiLLoSS

  Přeinstalace win 10. Pomoc.

  Už jsem to vyřešil. Všechny jsem odstranil. Dal jsem "nový" a už se win instaluje.
 2. Zdravím, přeinstalovávám win 10 a chci se zeptat kam mám windows nainstalovat (viz. foto). Mám ten primární naformátovat a pak už to na něj půjde nainstalovat ? Nebo jak ? V softwaru jsem docela laik. Děkuji za pomoc.
 3. FiLLoSS

  MSI B450M PRO VDH - NAPÁJENÍ

  A co by se stalo kdybych to překročil ? Zhoří celý komp ?
 4. FiLLoSS

  MSI B450M PRO VDH - NAPÁJENÍ

  Tak moc děkuji. Přeji pěkný zbytek dne
 5. FiLLoSS

  MSI B450M PRO VDH - NAPÁJENÍ

  Ve zdrojích se až tak moc nevyznám. Bude mi tento zdroj přinášet problémy když použiji redukci ze 4pinu na 8pin a ten 20ti pin zapojím do 24pinu ? Disk bude klasická plotna se 7200rpm Ano s koupí grafiky se počítá ale hned první bude zdroj a až pak gráfa.
 6. FiLLoSS

  MSI B450M PRO VDH - NAPÁJENÍ

  Ano je tomuhle velmi podobný takže tipuji že ten můj bude o generaci starší (mám ho už hodně dlouho). PC bude sloužit k low budget hraní her s komponenty AMD RYZEN 5 2400G, 16GB RAM, 250gb disk, nějaká mechanika atd.
 7. FiLLoSS

  MSI B450M PRO VDH - NAPÁJENÍ

  Jakýsi 350W od značky FSP GROUP INC.
 8. Dobrý den ani né za měsíc si budu stavět pc se zákl. deskou https://www.czc.cz/msi-b450m-pro-vdh-amd-b450/241829/produkt a zdroj budu brát ze starého pc ale ten zdroj má 20pin a deska chce 24pin což by údajně neměl být takový problém co jsem se dočetl, ale problém nastává v tom, že deska chce k napájení processoru 8pin ale starý pc měl k napájení processoru 4pin. Bude fungovat když k zákl. desce místo 24pinu připojím 20pin a ještě k tomu k napájení processoru místo 8pinu jen 4pin ?
×
×
 • Create New...