Jump to content

Každý za barem

Člen
 • Počet Příspěvků

  364
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Všechny příspěvky od Každý za barem

 1. Každý za barem

  Zdroj

  Měl by, ale pro jistotu bych vzal spíš něco se 600ti W.
 2. Máš restartovat počítač (vypnout a ptom zapnout) a následně vybrat disk (medium) s OS.
 3. Tak fungovat to bude, ale podle mě tou B450 deskou přicházíš o určitý potenciál 3 generace ryzenu (konkrétně o PCI-e 4.0, sice je pravdaže aktuálně je ti k ničemu, ale časem se bude moct hodit)
 4. Každý za barem

  Výměna BIOSu

  Jestli mám správné znalosti, tak BIOS je čip se softwarem, který má na starost spuštění PC a OS. Tudíž pokud deska nemá duální BIOS a pokud není BIOS připájený na desce, tak by to teoreticky jít mohlo. Ale možná že to co píšu je úplná blbost.
 5. Každý za barem

  Notebook do 11000 Kč

  Za mě rozhodně ten druhý. jedná se o to, že ten druhý má jenom 4 Gb RAM a věř že je to zlo (pokud ovšem sestřenici nemáš rád, tak není co řešit :-)) Jenom pozor. Bude se muset koupit OS (WINDOWS na aukru za 2-3 stovky i s fakturou)
 6. Každý za barem

  HP Pavilion Power 15-bc502nc

  Šel bych do toho OMENu. Sice desingově se mi nelíbí (ale to nikoho nezajímá: -)), ale důvod proč ho doporučuji je ten, že většina pavilionů nemá zrovna nejlepší chlazení.
 7. Každý za barem

  ASUS ROG Strix GL704GW SCAR II

  Záleží k čemu. Nicméně je hodně těžký a hodně velký. Díval bych se spíš po OEMu ld HP nebo tady toto (https://www.czc.cz/lenovo-legion-y740-15irhg-cerna_2/264859/produkt) Lenovo
 8. Každý za barem

  Moje pc

  Why not. Rovnou tam dáme quadro RTX 6000 :-)
 9. Každý za barem

  Moje pc

  Odpocin jen a pouze na tvojí otázku: Fungovat to bude, otazka je jak dlouho. Výkonově to není nejhorší (lepší než můj noťas ale to je asi každý stroj), ale nebude ti to dlouho stačit. Vzal nych buď GTX 1660 Ti, nebo RTX 2060 Ti. Následně vzít ryzen 5 3600/X a k němu vzít X570 deksu (je to dražší ale do budoucna lepší). Nakonec: vem si lepší ssd disk.
 10. Každý za barem

  Grafická karta

  Dost záleží na jaké programování. Respektive jestli chceš dělat kompletně hry (a podobné hardwarově náročné věci) nebo jenom psaní kódu. Pokud chceš jenom psát kód a nic jiného, jsou to vyhozené peníze, protože IDE grafický výkon moc nepapají (pokud tedy nechceš komplikovat přes GK, ale to nevím jestli jde) a radši bych investoval do CPU, RAM a disků. Pokud chceš tvořit komplet hry (apod) tak jak již bylo zmínění radeon 5700.
 11. Každý za barem

  Ryzen 7 3700x za zhruba 40k

  Tak jestli je po něm taková poptávka, není se čemu divit. Jednak AMD a prodejci na tom chtějí něco vydělat, pak určitě navyšování kapacit taky něco stojí Myslím a doufáme že ta cena brzy (2-4) měsíce spadne.
 12. Každý za barem

  AMD PC za 25k

  Měl bych ještě výhradu k SSD. Radši vem ADATA.
 13. Na fornite bych osobně nedal ani korunu. Ale k tomu co na tom chceš dělat bych vzal zhruna 20K
 14. Jak ti radím. Počkej až se ti zvedne rozpočet. Dostaneš víc výkonu (na záznam obrazovky, střih apod ho budeš potřebovat hodně) a nám se ti snadněji poradí, protože nebudeme tolik vázání rozpočtem.
 15. Hele, taky ze začátku nechtěli dovolit lepší klávesy a nakonec mi je sami nabídly. Musíš nenápadně tlačit a říct určité výhody. Pokud by ses chtěl hodně vytáhnout, nauč se třeba trochu programovat (C# je docela lehký, základy jsem se naučil za pár týdnů). To by mohlo udělat dojem.
 16. Zkus je přemluvit na 20. To už je rozpočet za který se dá něco dobrého postavit snadněji (a samozřejmě výkonnější)
 17. To co již bylo zmíněno, akorát s jiným zdrojem (taky byl uveden výše). Ale v rámci rozpočtu a tvých požadavků budeme buď muset ošidit CPU nebo grafickou kartu. Nebo si budeš muset ještě nešetřit pár tisíc a otevřou se nám nové možnosti
 18. Na tohle se vykašlej. Je to staré jak jeruzalém a s velmi vysokou pravděpodobností ti dá I3 nové generace víc výkonu než ta stará I7.
 19. Windows s fakturou seženeš na aukro za 200 Kč (faktura slouží jako potvrzení toho, že jsi to opravdu koupil)
 20. Zdroj není věc na které by se mělo šetřit. Dražší (od EVGA SESSONIC a spol) ti můžou zachránit celou sestavu. P.S dražší ale nemusí vždy znamenat lepší
 21. Každý za barem

  Opět mikrofon..

  Tady to je: https://m.alza.cz/trust-mico-usb-mikrofon-d3989833.htm?o=8 Dokonce i ve slevě
 22. Každý za barem

  Opět mikrofon..

  Tenhle jsem měl, ale měl jsem s ním problémy. Takže z vlastní zkušenosti ho nedoporučuji Místo něj mám nějaký trust (kdyby jsi měl zájem tak to dohledám), ale ten je cca 200 Kč nad rozpočet
 23. Každý za barem

  utahne zdroj seasonic 500w tuto sestavu?

  100% to zvládne. Ale radši bych nic netaktoval, rezerva tam nějaká je, ale radši bych ji jako rezervu i nechal
 24. Každý za barem

  Nový PC

  Tak teď už ty RYZEN nejsou tak náchylné na RAM, ale tyto predatory jsou jedny z nejlepších pro ryzen
×
×
 • Create New...