Jump to content

Každý za barem

Člen
 • Počet Příspěvků

  370
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

50 Výborná

2 Sledující

PC Sestava

 • CPU
  Amd A4 series with amd radeon graficks
 • Chladič CPU
  Něco co do toho ntb narvalo HP
 • Základní deska
  Ještě jsem ntb nepitval
 • RAMky
  8 GB ddr3
 • SSD
  Nevedu
 • HDD
  Hdd 1tb (taky jsem se v tom ještě nepitval)
 • Zdroj
  Něco co tam narvalo HP (ještě nebouchlo)
 • Bedna
  Ntb došlo v kartonové bedně
 • Monitor
  1. Něco od HP 2. Samsung (nesmyslná zneť čísel) 23'
 • Myš
  Yenkee/integrovaný touchpad
 • Klávesnice
  Logitech / integrovaná v ntb
 • Poznámky
  Jednoduše HP notebook 15.

Poslední Návštěvníci

zobrazení profilu
 1. Každý za barem

  Problém so sekundárnym monitorom

  Hmmm. Tak nevypadá to na ten internet. Nejsem si jistý jestli jsme to už nezkusili, ale zkus to otestovat na jiném počítači. Možná nám to řekne víc.
 2. Každý za barem

  Problém s novým PC a hrami

  Já osobně předpokládám že problém je někde v internetu, protože jestli hraješ CS GO a má to tolik FPS a i přesto se ti to trhá, tak prostě jediná věc kde mě napadá že je problém je prostě internet. A z největší pravděpodobností to bude odezva serveru. ověř si jaký máš PING s tím daným serverem a pak napiš.
 3. Každý za barem

  Jaký Displayport?

  Dobrý. Chtěl jsem se jenom ujistit.
 4. Každý za barem

  Jaký Displayport?

  A má ten monitor podpouru G-syncu? To jenom tak btw Tenhle kabel nevypadá zle - https://www.czc.cz/premiumcord-displayport-1-3-pripojny-kabel-m-m-zlacene-konektory-1-5m/252821/produkt Nicméně úplně nejlíp podle mého názoru pořídíš s tímhle - https://www.czc.cz/club3d-displayport-1-4-hbr3-2m/247046/produkt
 5. Každý za barem

  Problém so sekundárnym monitorom

  Potřebuju jenom internet. Ještě se zeptám, testoval jsi na tom monitoru i nějaké video, které nepotřebuje internet (stažené v počítači).
 6. Každý za barem

  Problém so sekundárnym monitorom

  Ještě se tě zeptám... jak to máš s internetem. Záleží dost na tom, jestli je ta druhá hra online (fortnite, CSGO atp.), jestli máš dost rychlé připojení. Ideálně poslat grafy ze správce úloh, případně zkus, jestli ti na tom monitoru bude blnbnout třeba stažený film. Osobně si totiž myslím, že jde spíš o internet než o monitor (respektive jeho spojení s PC). Pokud se ale ukáže že problém není v internetu (jakože tam na 90% bude), tak na 80% bude problém v redukce P.S ta procenta jsou nezávislá (tj. Je šance 90% na to že je to v internetu, ale pokud to nebude v něm, tak je s 80% pravděpodobností problém v redukci), s procenty počítat umím.
 7. Každý za barem

  Zdroj

  Měl by, ale pro jistotu bych vzal spíš něco se 600ti W.
 8. Máš restartovat počítač (vypnout a ptom zapnout) a následně vybrat disk (medium) s OS.
 9. Tak fungovat to bude, ale podle mě tou B450 deskou přicházíš o určitý potenciál 3 generace ryzenu (konkrétně o PCI-e 4.0, sice je pravdaže aktuálně je ti k ničemu, ale časem se bude moct hodit)
 10. Každý za barem

  Výměna BIOSu

  Jestli mám správné znalosti, tak BIOS je čip se softwarem, který má na starost spuštění PC a OS. Tudíž pokud deska nemá duální BIOS a pokud není BIOS připájený na desce, tak by to teoreticky jít mohlo. Ale možná že to co píšu je úplná blbost.
 11. Každý za barem

  Notebook do 11000 Kč

  Za mě rozhodně ten druhý. jedná se o to, že ten druhý má jenom 4 Gb RAM a věř že je to zlo (pokud ovšem sestřenici nemáš rád, tak není co řešit :-)) Jenom pozor. Bude se muset koupit OS (WINDOWS na aukru za 2-3 stovky i s fakturou)
 12. Každý za barem

  HP Pavilion Power 15-bc502nc

  Šel bych do toho OMENu. Sice desingově se mi nelíbí (ale to nikoho nezajímá: -)), ale důvod proč ho doporučuji je ten, že většina pavilionů nemá zrovna nejlepší chlazení.
 13. Každý za barem

  ASUS ROG Strix GL704GW SCAR II

  Záleží k čemu. Nicméně je hodně těžký a hodně velký. Díval bych se spíš po OEMu ld HP nebo tady toto (https://www.czc.cz/lenovo-legion-y740-15irhg-cerna_2/264859/produkt) Lenovo
 14. Každý za barem

  Moje pc

  Why not. Rovnou tam dáme quadro RTX 6000 :-)
 15. Každý za barem

  Moje pc

  Odpocin jen a pouze na tvojí otázku: Fungovat to bude, otazka je jak dlouho. Výkonově to není nejhorší (lepší než můj noťas ale to je asi každý stroj), ale nebude ti to dlouho stačit. Vzal nych buď GTX 1660 Ti, nebo RTX 2060 Ti. Následně vzít ryzen 5 3600/X a k němu vzít X570 deksu (je to dražší ale do budoucna lepší). Nakonec: vem si lepší ssd disk.
×
×
 • Create New...