Jump to content

Každý za barem

Člen
 • Počet Příspěvků

  266
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

36 Dobrá

1 Sledující

PC Sestava

 • CPU
  Amd A4 series with amd radeon graficks
 • Chladič CPU
  Něco co do toho ntb narvalo HP
 • Základní deska
  Ještě jsem ntb nepitval
 • RAMky
  8 GB ddr3
 • SSD
  Nevedu
 • HDD
  Hdd 1tb (taky jsem se v tom ještě nepitval)
 • Zdroj
  Něco co tam narvalo HP (ještě nebouchlo)
 • Bedna
  Ntb došlo v kartonové bedně
 • Monitor
  1. Něco od HP 2. Samsung (nesmyslná zneť čísel) 23'
 • Myš
  Yenkee/integrovaný touchpad
 • Klávesnice
  Logitech / integrovaná v ntb
 • Poznámky
  Jednoduše HP notebook 15.

Poslední Návštěvníci

zobrazení profilu
 1. PC pro fotografa

  Osobně bych stavěl na AMD a doplnil bych to o GTX 1060 6gb. Bude víc jader/vláken na CPU a zároveň si povedem líp s grafickou akcelerací (DaVicni a Photoshop ji dokážou využít a některé efekty ji vyžadují)
 2. nový mobil ?

  Moje řeč.
 3. nový mobil ?

  Osobně bych bral S10. Dual SIM, 128 a víc Paměti, dobrý procesor, atd.
 4. Jaký monitor je lepší?

  No a já svůj názor řekl taky. A co se týče deaingu, tak to je dle mě věc, která zaleží jen a pouze na dotyčném tazateli. Neměl bych problém kdyby to jsi to napsal nějak takto: "osobně se mi víc líbí ten první" A ne to tvoje razantní "protože má lepší barvy (což s největší pravděpodobností není pravda) a lépe vypadá" Např. Mě osobně se víc líbí ten druhý.
 5. Jaký monitor je lepší?

  Aha. Porto se při gradingu používání spíš IPS? A to že "lépe vypadá" není dobrý argument. To záleží na preferenci kupujícího, nikoliv na tvých.
 6. Herní sestava

  Jako není to žádná sláva, ale nemyslím si, že je to až špatné. Spolužák má něco obdobného (teda s intelem, myslím I3) a hraje a stříhá na tom o sto šest. Ale osobně bych taky počkal na 3 generaci RYZENU P.s AMD se teď daří a Doufám že tento směr si udrží ještě několik let.
 7. Postačí na střih videa?

  A envy (dořesil bych externím diskem, případě NASem)
 8. Postačí na střih videa?

  Díky. Osobně si nechám poradit od někoho kdo ví co dělá. Ještě bych tu měl tohoto Della, ale jako je docela dost těžký (na každodenní nošení). Popřípadě tu je ještě to samé lenovo jen s I7 (1.8 GHz 4 jádra/ 8 vláken) a 12 Gb RAM. Bylo by to lepší? Nebo ještě https://www.czc.cz/hp-envy-x360-15-ds0005nc-cerna/260975/produkt nebo ta co jsi ukázal ty. Co by byla nejlepší volba. Osobně bych šel do toho dellu (nevím jak to má s chlazením) nebo envy nebo toho lenova s I7. Envy má relativně (pro mě) málo místa na disku, ale zase je to PCI.E disk. Zkrátka nevím
 9. Postačí na střih videa?

  Tak z mojí zkušenosti mi moc CPU masky nežerou (z afteru)
 10. Postačí na střih videa?

  Až na to, že jsem skoro každý týden s ntb jinde. A stěhovat stolní PC je přes čáru. A zároveň ten NTB budu používát časem i do školy.
 11. Postačí na střih videa?

  Díky, po envy jsem se díval taky, ale seš si jistý že mi to na nějaký náročnější střih postačí? Hodně pracuju s partikly a svěřenými efekty. Jinak úplně nejvíc dělám s maskami (což není efekt) Jinak SSD bych dokoupil (má to MVeM) a časem bych to doplnil na 12 Gb RAM (to je max). Pro tu dokinu stačí USB C bez thunderboltu. Dík za radu
 12. Postačí na střih videa?

  Ahoj, Vím že zde radím ohledně sestav, ale dostal jsem se do úzkých, resp. chtěl bych znát váš názor. Jsem střihač/motion designer (premiere, after a HITFILM), který by potřeboval nový stroj. Na ten stroj má rozpočet +/- 23 000 a od svého notebooku očekává, že za pomoci doku s integrovanou grafikou spojí s ntb 3 monitory, zvládne za pomoci proxy živý náhled full HD až 4K videa (ale 4K není pro mě nutné), zvládne i nějaké to hraní a bude mít 64 bit systém (takže nic extra). A musí mít usb typu C (kvůli dokovačce) Zatím mi do oka padl Tento , ale nevim jestli to splní mé požadavky Díky za zpětnou vazbu
 13. Lenovo vs. HP

  Osobně bych bral to HP. Generace procesoru tu rozhodla, ale těžko říct jak se projeví na výkonu. Pokud nemáš nic proti HP a líbí se ti, je to to pravé ořechové. Ničemné ještě je tu chlazení. Co ale vím tak HP si u omenů na chlazení dává záležet.
 14. Jaký monitor je lepší?

  Tady vyloženě záleží jenom na tobě. Frekvence mají oba stejné a rozlišení. Jediný rozdíl je v typu panelu. Osobně bych šel do toho druhého
 15. Build pro 3D grafiku

  Ok. Myslím že na Bleder to bude stačit, ale pro jistotu bych vzal 2070.
×