Jump to content

Každý za barem

Člen
 • Počet Příspěvků

  466
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

75 Výborná

2 Sledující

PC Sestava

 • CPU
  AMD Ryzen 7 4800H
 • Chladič CPU
  Něco co tam nacpal ACER
 • Grafická karta
  NVIDIA GTX 1650 Ti
 • RAMky
  16 GB DDR 4
 • Bedna
  Ntb došlo v kartonové bedně
 • Monitor
  1. Něco od Aceru 2. Samsung (nesmyslná zneť čísel) 23'
 • Myš
  Tuchpad
 • Klávesnice
  Logitech / integrovaná v ntb
 • Audio
  Zvukovka - Roland rubix 22, sluchátka - Audio-Technica ATH-M30x

Poslední Návštěvníci

zobrazení profilu
 1. Každý za barem

  R5 5500 + GTX 1650

  Počkal bych ještě na někoho dalšího. Docela dlouho jsem se sestavami neradil. Ale myslím si, že se v názorech moc lišit nebudou.
 2. Každý za barem

  R5 5500 + GTX 1650

  Vesměs tomu nemám co vytknout, nevypadá to vůbec zle. Jenom bych tam dal lepší zdroj, resp. s vyšší certifikací.
 3. Každý za barem

  Názor na zdroj

  Na svou cenu vypadá hodně dobře. Certifikace GOLD, CM bych asi i věřil. Asi bych do něj šel, ačkoliv osobně preferuju jiné značky.
 4. Každý za barem

  Názor na zdroj

  A co bys ohledně něj potřeboval.
 5. Každý za barem

  MUNI

  Hledal jsem hledal Případy kdy se platí za studium Standardní doba studia, která může být vždy zvýšená o rok. Pokud studium je ukončeno řádně, počítá se tato doba odznova a bere se to, jako kdybys nikde nestudoval. Studium taky můžeš přerušit a doba, kdy máš přerušeno se taky nepočítá.
 6. Každý za barem

  MUNI

  MUNI je státní škola. Školné jako takové se tam neplatí, pokud dostuduješ v řádné době. Teď nevím kolik to je let, ale věkem se to úplně neřídí. Pak už si to musíš platit. Nevím jak je to pak se zdravotním a sociálním.
 7. Každý za barem

  zdroj pro rtx2070+i5 11400f

  Se v tom budu muset zase zorientovat. Když jsem tady naposled radil se sestavou, 750 W zdroj byl už docela dost...
 8. Ahoj, po dlouhé době se zde opět objevuji. Tentokrát s dotazem. Mám kamery (IP) zapojené do NVR (Network Video Recorder), v něm je chudák nestíhající, podle mě, HDD. Problém je, že živé přehrávání jde relativně dobře a plynule, většinou v plných 4 MPx, ale když chci nějakou událost přehrát zpětně, nastává pravý horor. Videa se načítájí nehorázně dlouho a přehrávají se sekaně. Síť nemám vytíženou prakticky vůbec, to samé hardware, na kterém video přehrávám (přímo z NVR). Stáhnutí pár MB videa trvá i desítky minuty (ačkoliv, když to počítám, nemělo by stahování trvat víc než 2-4 minuty
 9. Pokud to nespěchá, ještě bych chvíli počkal. Nebo bych šel do tohoto
 10. Stáří a jak byl využíván?
 11. Díky všem. Resolve 16 nechtěl se Studio drivery vůbec spolupracovat až do té míry, že se ani nespustil. Proto jsem si nainstaloval Resolva 17, který už jede přesně dle mých představ. Ještě jednou děkuju
 12. Každý za barem

  Divný oznámení

  Dobrý. A to oznámení je jenom zvukové? Nebo ho doprovází i nějaká hláška?
 13. Ahoj, videa jsou ve formátu .MOV S GPU má, neví porč, Davinci problém a bere jí jako openCL, ačkoliv mám naistalované ovladače pro CUDA.
 14. Tak to jsem vůči tobě pěkně pozadu. Na nástroj jsem šahl prvně 2011, a na CUBASE 2019, ale ze všeho, co jsem zkoušel, mi nejvíc vyhovuje (teda vyjma rozhraní, které se mi při každém projektu (nebo pokusu o něj) otevře úplně jinak).
 15. Ahoj, Je mi jasné, že STUDIO je lépe optimalizované. Problém je, že aktuálně mi vezme 20% z výkonu z CPU a i tak se mi to FHD seká (dokonce jsem si z těch stop udělal optimalizovaná média). Což prostě není normální stav, prostě i ta free verze by za normálních okolností měla z CPU vytěžit maximum pro správný chod, limatce, pokud vím, jsou pouze ze strany akcelerace pomocí grafiky. To je to. Těch 20% )rekordně necelých 30%) vytížení CPU není normální stav, když se playback seká. Měl jsem problém popsat detailněji asi hned na začátku Jinak díky za radu.
×
×
 • Vytvořit nové...