Jump to content

Paliage

Člen
 • Počet Příspěvků

  4
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální
 1. Paliage

  Herní PC cca 50 000 Kč

  Nene, mohu jít na cca 65k max.
 2. Paliage

  Herní PC cca 50 000 Kč

  To vypadá dobře, díky! Mám jen doplňující otázky: i7 13700K – Má smysl, i když neplánuji vyloženě taktovat? 750W zdroj: Dával jsem si to do kalkulačky a vyšlo mi, že doporučený zdroj je mezi 700–799 W, tak si říkám, jestli tam zbývá dostatek rezervy (když bych třeba upgradoval, přidával nějaké komponenty. Chtěl jsem si vypočítat bottleneck, ale vůbec se mi tam tyhle RAM nepovedlo dostat, tak Ti asi budu věřit, že tohle je optimální volba :-)
 3. Paliage

  Herní PC cca 50 000 Kč

  Díky za odpověď. Přesto, nevyplatí se 4080, protože by se odložil další upgrade PC? Nene, videa stříhám zřídkakdy. Nejvíc PC v práci používám na práci s daty a jejich vizualizaci, Photoshop + ho používám na hudbu a její střih. Monitor umí 144 hz. RGB (pokud se tedy bavíme o podsvícení) moc neřeším, tudíž být nemusí. Ray tracing bych určitě v některých hrách využil.
 4. Zdravím, už několik let přemýšlím o novém PC, teď mám zrovna dost náročné období, ale současně mám nějaké peníze stranou, tak si říkám, že je asi správný čas udělat si radost. Bohužel jsem ale během několika let ztratil přehled a třeba v AMD absolutně tápu. I když teď koukám a snažím se číst, furt tomu nerozumím natolik, abych byl schopen vychytat všechny nuance, počítač za takové prachy chci mít už ale vychytaný. Proto se obracím na vás s prosbou o radu. Mám bokem cca 50k, když byste mě přemluvili, můžu jít až na cca 65k. PC používám velmi všestranně, nejvíce ale na hry. Hraju na 2k
×
×
 • Vytvořit nové...