Jump to content

Roman Bartošek

Člen
 • Počet Příspěvků

  5
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální
 1. Při vypínání PC se vypne obrazovka, klávesnice a myš, ale PC se nevypne (fungují větráky a zdroj). Stejný proces při restartování. Sestava: Windows 10 PRO N MB: MSI B360-A Pro SSD: Patriot Burst HHD: Seagate BarraCuda 1TB CPU: Intel Core I-8300 GPU: MSI GeForce GTX 1060 3GT OC, 3GB GDDR5 Zdroj: Seasonic M12II-620 Evo Nějaké nápady?
 2. Nastavení NVIDIA Kontrolního panelu

  Jde mi o to, že nepotřebuju nastavení čistě na výkon, jako se nastavuje pro fps hry typu CS:GO atd. Jde mi o plynulost a kvalitu zároveň.
 3. Ahoj, mám grafiku GTX 1060 3GB a hledám nějaké ideální nastavení (v kontrolním panelu NVIDIA) pro hraní her, aby bylo dosaženo rovností mezi kvalitou a výkonem, tak aby měla hra vysokou kvalitu obrazu, ale zároveň 60 fps. Díval jsem se na různá nastavení, ale všechny se zaměřovali na výkon a zvýšení fps na max, ale nebrali v potaz kvalitu obrazu. Nějaké nápady na toto nastavení? Mimochodem používám defaultní nastavení, které podle mě není ideální.
 4. PC sestava do 20k

  Díky za odpověď, neměl bys nějaký návrh, abych dosáhl rovnováhy výkonu, ale nepřekročil 20k?
 5. PC sestava do 20k

  Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli je tato sestava dobré řešení, popř. co upravit. Chtěl bych se vejít do 20k, ale zároveň si zahrát hry typu Witcher III, Skyrim SE, atd. ve full hd na vyšší detaily. https://www.czc.cz/2arh5kh2cshac8ljf374e1nc98/seznam
×