Jump to content

Pejan

Člen
 • Počet Příspěvků

  4
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální
 1. Pejan

  Pomoc s výběrem notebooku na VŠ

  ?
 2. Pejan

  Pomoc s výběrem notebooku na VŠ

  Importpc mi nabídl, že mi to 4j i s FHD displejem vymění za 6000,-. (za drahé peníze, 450,-/hod. za práci). Jenže se obávám toho plastu. Potřebuji ho denně přenášet do školy. Jak mohu tušit, že vydrží a nepraskne? Mám 10 let starý Asus. Rozpadl se (praskly panty obrazovky i její rám). Doporučil bys i jiné typy, třeba Dell, či je nejlepší HP?
 3. Pejan

  Pomoc s výběrem notebooku na VŠ

  Ten bych tam přidal (vyměnil za původní 2j). Pořád nechápu, co toto porovnání doopravdy znamená. Chápu to správně tak, že je tedy stejný výkon 4. generace MQ a 8. generace (kaby lake)? Tak v čem spočívá to "IN" pořizování si výkonné 4jádro nejnovější generace, když toto splňuje i nižší (levnější)? Je to jen o spotřebě, ale výkon stářím neklesá? Proč zrovna tento? Nemá žádné recenze, tak nemohu porovnat. Není to plast, který se mi při častém přenášení rozpadne? A proč procesory od AMD. Nebyly kritizovány? Není lepší jít do Intelu? V čem je rozdíl? Děkuji
 4. Dobrý den. Vybírám notebook na VŠ. Rozhoduji se mezi repasovaným thinkpadem t440p (s konfigurací 4j HQ 4 roky starým, SSD a větěí RAM, možná i FHD IPS displej) a mezi úplně novým notebookem. Co byste mi, prosím Vás, poradili? Oplatí se investovat do staršího thinkpadu, anebo je lepší nový notebook? Co byste doporučili (konkrétní typy s odkazy)? Mám finance do 15 tisíc, možná i více. Jak je to s výkonem 4jader 4. generace a nynější? Které jsou lepší? Je dobré řídit se dle cpubenchmark.com, tedy Cpu Mark? Předem děkuji za odpověď.
×
×
 • Create New...