Jump to content

W0lfi_

Člen
 • Počet Příspěvků

  7
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální

Poslední Návštěvníci

zobrazení profilu
 1. Ahoj slyšel jsem že na Windows 10 jsou problémy s hrami a to takové, že hry vůbec nefungují. Moje otázka zní: Je to pravda? A jestli to je pravda, bude to někdy opravené?
 2. Ahoj chci se zeptat mám v plánu si nechat postavit noví pc a chci si svou skříň přikrášlit LED RGB páskami. Mám vybranou tuto základovou desku: https://www.czc.cz/asrock-z370-extreme4-intel-z370/223705/produkt A tyhle LED pásky: https://www.czc.cz/opty-variety-100-rgb-100-cm-30-diod-samolepici/209574/produkt A tuhle skříň: https://www.czc.cz/be-quiet-pure-base-600-okno-cerno-oranzova/208709/produkt A mé otazky jsou: Budeou LED pásky do skříňe pasovat ? A když k tomu není ohladač dala by se mněnit barva pomocí nějakého programu nebo jak to funguje? a nečouhal by ze skříně nějaký kabel kvůli LED páskami? Kdyby byl problém s LED paskami doporučte prosím jiné děkuji . A děkuji za odpovědi na otázky .
 3. Ahoj chtěl bych se zeptat který mobilní telefon je podle vás lepší. Chci si koupit noví mobil a rozhoduji se mezi timito mobili: Samsung galaxy S9+ a Xiaomi mi8. Který by jste mi doporučili? A který je podle vás lepší? Děkuji za odpovědi
 4. Xiaomi Mi Notebook Air

  Ahoj chťel bych se zeptat jestli se tento notebook: https://www.czc.cz/xiaomi-mi-notebook-air-13-1-6-ghz-256-gb-stribrna/238167/produkt vyplatí v poměru cena výkon? A na co je tento notebook určený? (Tím myslím určený na: Grafiku, práci v PP nebo něco jiného) Dekuji za odpovědi.
 5. Pokles ceny grafických karet

  Já si myslím že klesne a i kdyby těba v Evropě neklesla tak bych si to obědnal ze zahraničí ale rozhodně počkej. (Jsem na to mstejně jako ty čekám na Grafické karty kvůli novému pc)
 6. RTX grafišky aneb stojí za tu cenu?

  Já si osobně myslím že RTX 2080 se za tu cenu nevyplatí. A radši bych počkal než vyjde zbytek nových RTX karet. A poto bych se rozhodl jestli si koupím nějakou tu novou Grafiku nebo spíše tu starou (protože by se měli zlavňovat) (já na ty nové grafiky čekám už rok)
 7. Nová židle k PC

  Mohu ti doporučit židli Genesis Nitro 550 Není tak draha a vypadá jako DXRacer.) Tady ti posílám odkazi na různé barvy židle Červeno černá: https://mobilduo.cz/herni-kreslo-genesis-nitro550-cernocervene Šedo černá: http://www.nncomp.cz/detail/herni-kreslo-genesis-nitro-550-cerne/479993 Modro černá: https://www.gamescenter.sk/cs/sedadla/18745-herni-kreslo-genesis-nitro550-cernomodre-5901969405545.html Ta modro černá je za mně nejhezčí
×