Jump to content

Frantisek Macků

Člen
 • Počet Příspěvků

  54
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

1 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. Frantisek Macků

  kolik koupit TB na videa

  dík za tip, momentálmně používám 1x NVM SSD na systém a mám vněm pár videí (250 GB), potom mám ješte k tomu 1x SSD sata 120 GB. možná si ale ten 500 GB koupím. těch 500 GB SSD , myslíš jako NVM SSD, a nebo jako Sata ?. asi při střihu by bylo lepší to NVM že ?
 2. Dobrý den chtěl bych se zeptat co by ste mi poradili, za pár dnů si chci koupit Pinnacle studio, a chci si k tomu koupit nějaký HDD, ted momentálně používám pouze 250 GB, je dobrý ale už mi nestačí velikost. chtěl bych min. 1,5 TB, hlavně na videa, 1 video nesestříhané má cca 30 GB jak kdy když natačím delé má víc když meně tak mín. video natačím v OBS ve FulHD, nekdy v 48 FPS, někdy 60 FPS. sestříhané video má cca do 5 GB. věčinou co by hodně zabírá místa jsou videa jak natáčím hru. natačím také návody, ale ti většinou neberou tolik GB. co by jste mi doporučili, přemýšlel jsem bu
 3. chtěl bych se zeptat zda víte proč když výdám video na YT a dám ho do seznamu videí proč se zdvojí, zdvojené ho vidím pouze v tom seznamu. (zdvojené video vídím i když se na YT nepřihlasím) dík za rady.
 4. a jetam kabel USB 3.0 s 19 piny +jeden je slepý (tedy celkem má 20 i stím slepím), mám v plánu koupit tuto desku:https://www.gigabyte.com/Motherboard/B550-AORUS-PRO-AC-rev-10#kf
 5. já mám case od Silentium PC přesněji se jmenuje: SilentiumPC Armis AR5, černá
 6. dík za odpověd konektor je obdělníkový 19 pinový, Desku si budu kupovat novou (chci si vylepšit PC na trochu výkonější) tak jsem proto se ptal dík za tvůj čas.
 7. Dobrý den přeji Možná to zní jako blbá otázka ale chci se zeptat zda můžu zapojit přední panel který má USB 3.0 do Vnitřního USB 3.2. asi to nevadí že ? Naopak by to nefungovalo neboli kdyby to bylo: přední panel USB 3.2. Do vnitřního USB 3.0. . nebo by byla menší rychlost ?
 8. Chtěl bych se zeptat zda je nějaká možnost spustit microsoft store aplikace v Linuxu (Virtualbox bych použivál jako poslední Variantu.) mám dual takže bych to mohl přepnout ale já bych chtěl vědet zda nějak jdou spustit v Linuxu,( Linux vidí do Windows,) zkoušel jsem to spustit z Linuxu (přes Wine a Lutris) ale nic, se neděje. Pokud to někomu funguje a nebo má nějaký nápad byl bych rád kdyby mě ho řekl. Děkuji za odpověd.
 9. Chtěl bych se zeptat jak to je dneska ze starýma hrama, před pár lety jsem viděl že jedna hra: Mystery of Mortlake Mansion (rok vydání je 2011) je ke stažení plná verze ale jak to , že na Microsoft store je za 115 Kč. chtěl bych znát pravdu jak to je legální zda si microsoft koupil licenci od autora a takhle se dá získat legálně za peníze, a nebo přes to stažení. (si myslím že někdo kdo si to koupil to dal ke stažení (na tu stránku), takže to potom ten kdo si to stáhne má nelegálně né?) děkuji za odpověd.
 10. Dobrý den chtěl bych vědet zda pokud si koupím kartu od Nvidia (výrobce Gygabyte) bude fungovat v sestavě pro AMD ? podle mě by měla fungovat. Bude fungovat AMD Grafika na Intelu ? PS. vím že už jsou lepší AMD karty, 5700 XT, jak se tady na foru o tom mluvilo.
 11. a co by si mě doporučil tu se stavu za 8946 Kč a nebo za tu 10 637 Kč (spíš procesor bud: AMD Ryzen 5 2600 a nebo AMD Ryzen 5 3600 )
 12. a na kolik cca roků tipuješ. 10-15 Let ?
 13. Dobrý den chci znát názor zda je tato základní deska dobrá a jaká sestava je lepší ? https://www.czc.cz/6vsvvofv1uh35b9itpq5psjr05/seznam https://www.czc.cz/b32ig21qskhfsa57hvetv9rlcg/seznam přemýšlel jsem i o jiných základních deskách od Gygabyte (Gygabyte mám rád a hlavně taky od něho mám Herní Grafickou kartu) ale tahle mě přišla lepší i v tom že má dost USB, dobrá cena. taky sem přemýšlel o jiné desce kvůli procesoru a podpoře 3.generace, Základní deska na chipsetu B450 podporuje 3.generaci jedině ale až po update biosu. taky se chci zeptat co j
 14. Frantisek Macků

  Windows programy v linuxu

  tak to ani nevím, jsem to tušil že to může existovat. zkusím to někde najít ten hybridní zavadeč.
 15. Frantisek Macků

  Názor na herní PC setavu

  pěkný výběr. (výš že case není dostupná.) jinak bych doporučil tuhle základní desku má více PCI-Express x16 slotů, akorát teda sou tam méně USB portů, ale i tak můžou stačit. p.s nejsem odporník jenom si někdy něco občas pochytím z internetu atd. abych si mohl vylepšit moji skříň.
×
×
 • Create New...