Jump to content

Vladimír Kadlec

Člen
 • Počet Příspěvků

  497
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

55 Výborná

5 Sledujících

PC Sestava

 • CPU
  AMD Ryzen 3 2200G 3925Mhz, 1,4375V (Max 54 stupňů)
 • Chladič CPU
  Arctic Freezer 33 eSport ONE (červený) + Arctic MX-4
 • Grafická karta
  Sapphire Radeon RX580 4GB Nitro+ (Max 48 stupňů)
 • Základní deska
  Asrock B450 Pro4
 • RAMky
  Patriot Viper4 2x8GB 3133Mhz 1,35V (Spectek)
 • SSD
  Patriot Burst 120GB
 • HDD
  WD Blue 2TB 3,5 (5,4 Rpm)
 • Zdroj
  EVGA 750 BQ
 • Bedna
  SilentiumPC Regnum RG4T
 • Monitor
  Asus VP228HE Gaming a AOC 24V2Q (24")
 • Myš
  Mad Catz Rat Pro S
 • Klávesnice
  Genius GX Gaming Scorpion K10
 • Poznámky
  Sluchátka: Sony MDR-XB550AP
  LED pásky: SilentiumPC Aurora 2
  Moje větráky jedou vždy na full speed!

Poslední Návštěvníci

zobrazení profilu
 1. PC sestava

  Vypadá gut, ale radši bych bral R5 2600 a popřemýšlel jestli nevzít B450 desku oproti ,,X'' deskám. A také jestli nevzít Feru nebo Arctic Freezer 34. A také jestli nevzít nějakou novější caseku od SPC.
 2. X370 Taichi vs X470 Taichi,PCI-e 4.0 a Ryzen 3rd generation

  2) A jaké VRM má X370 Taichi? Vím že to má 16ti fázový design, ale jestli to má taky 6+2 s doublerem nebo co...
 3. Motherboard

  X370 (X470) mají více SATA konektorů, měly by mít silnější VRM (jak jaké). Podporují SLI a můžeš s tím flexit
 4. Motherboard

  Líbí se mi ta GB a pokud by jsi byl ochoten si připlatit můžeš zkusit tuto
 5. Zdravím, plánuji (v září/říjnu :D) Ryzen 7 2700/3700. A k tomu si někdy po Vánocích koupím nějakou desku... 1) Velmi se mi zalíbila tato deska, která by měla mít skvělá VRM (6+2 s doublerem?). Je to jeden z mých favoritů. Co si o ní myslíte? 2) Také jsem se koukal na tuto, o tom už jsem nic nedohledal a VRM by taky měly být 6+2 s doublerem? Jak bych updatnul BIOS, když mám R3 2200G, nejde to nějak bez 1. generace? AMD by sice mělo zasílat 1. generaci, ale na to se mi nechce čekat 3) Také by měla vyjít X570 a ta by měla mít PCI-e 4.0. Včera mi někdo (už fakt nevím kdo, asi @Ajrocket Hrají) řekl, že se to ''přeskočí'' a půjde se rovnou na PCI-e 5.0. Bohužel odpovědi na tyto teoretické otázky se dozvíme až vše vyjde... 4) Ceny Ryzenů při vydání. Kolik cca stál Ryzen 5 2600 a Ryzen 7 2700 když vyšly? 5) Ryzen 3rd generation! Měl by být ten rozdíl tak velký jak píšou? Na spotřebě mi absolutně nezáleží, zajímají mě R5 3600 a R7 3700. Prosím, odpovídejte v bodech, děkuji!
 6. Problém s audio jackem

  Tak nevím jak ostatní, ale já bych vzal notebook na reklamaci.
 7. Nic se tu neděje!

  Hoši, k čemu je tato roomka? Máme to tu snad držet jen těmito příspěvky? Dusík: V elementární podobě se s dusíkem setkáváme prakticky neustále, tvoří totiž 78 % (objemových) zemské atmosféry. Ve stopách se v atmosféře vyskytuje také amoniak, který se uvolňuje tlením organických sloučenin a při elektrickém výboji (například blesku). Při blesku může také dojít v atmosféře k reakci dusíku s kyslíkem za vzniku oxidu dusnatého, který ihned reaguje s kyslíkem za vzniku oxidu dusičitého a ten reaguje s vzdušnou vlhkostí a kyslíkem za vzniku kyseliny dusičné, která se vyskytuje v kyselých deštích. Vzhledem k rozpustnosti prakticky všech svých anorganických solí se téměř nevyskytuje v běžných horninách. Všechny tyto látky byly v průběhu času dávno spláchnuty do oceánů a tam se opět zapojily do různých biologických cyklů. Výjimkou je např. chilský ledek neboli dusičnan sodný NaNO3, který pravděpodobně vznikl rozkladem rostlinných a živočišných látek zejména na chilském pobřeží. Významným zdrojem organického dusíku jsou především objemné vrstvy ptačího trusu, nazývané guano a využívané především jako hnojivo. Dusík je významný biogenní prvek, který se vyskytuje ve významných organických sloučeninách a ve všech živých organismech. Rostliny ho přijímají kvůli svému růstu a nevylučují ho. Živočichové ho využívají k tvorbě bílkovin a vylučují ho v podobě močoviny, amoniaku nebo kyseliny močové.
 8. Problém s audio jackem

  Zkošel jsi jiná sluchátka? A zkoušel jsi toto tlačítko: ?
 9. Zdorj

  Jako jo...
 10. Zdorj

  Psal jsem, VSko 450W..... Ale do 900Kč nic moc neseženeš...........
 11. Pojmy

  Procesorové jádro přenáší teplo do IHS (Integrated Heat Spreader) a to je potom přenáší do chladiče. Potom zjendodušeně 2 druhy ''IHS'' je pájené (AMD Ryzen kromě 2200G a 2400G) a potom s pastou (většina Intelů, o Intel se fakt nezajímám, takže nevím jaké).
 12. Zdorj

  NEKUPOVAT! JE TO BOMBA, NĚJAKÉ BOMBY JSOU ALESPOŇ ČASOVANÉ, ALE OBA TYTO ZDROJE VYBOUCHNOU BEZ VAROVÁNÍ! A ty tu chceš poradit a vlastně víš co ti řekneme.... Jediný kvalitnější je VSko od CORSAIRu a to taky není nic nejlepšího.
 13. Pojmy

  To šedé co je na procesoru. Pod tím je procesorové jádro. Stačí? Nebo chceš vědět více?
 14. Přiznejte se

  @Romantus97 taky pekl
 15. Praskání/skraty ve větráku

  Jak to tak vypadá asi je vážně moc blízko dust filteru... Poupravil jsem to a nic Díky
×