Jump to content

Kawayyy

Člen
 • Počet Příspěvků

  10
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

5 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. Kawayyy

  Boot windows

  Ano ano, mám tam nastavený právě ten Kingston A1000, M.2... A boot jako takový netrvá vůbec dlouho v systému jsem vpodstatě hned, spíše mě zaráží že po zapnutí počítače se systém čas od času nenabootuje.
 2. Zdravím, chtěl bych požádat o radu. Čas od času se mi stane, že po zapnutí počítače mi bliká v levém horním rohu pomlčka a systém nenabootuje. Systém nabootoval po té, co jsem vlezl do biosu do bootmenu a i přesto že tam disk již byl, tak jsem ho pouze zaklikl znovu, dal uložit a resetovat a systém nabootoval. Pokud jsem systém restartoval normálně, bez vstupu do Biosu tak systém nenabootoval. Chtěl bych se tedy zeptat zda je to chyba disku, základní desky, nebo prostě co stím mohu dělat... MB: Asus B450F-Gaming CPU: AMD Ryzen 5 2600 RAM: 2x8 GB DDR4 3000MHz ADATA XPG GAMMIX D10 DISK: Kingston A1000, M.2
 3. Zdravím, vím že je to velmi stupidní otázka ale nevím si rady.... Zakoupil jsem si PC sestavu v niž je základní deska Asus Strix B450-F Gaming a potřeboval bych instalační soubor s ovladači. V počítači není mechanika, čili využití přibaleného CD není možné. Na stránkách asusu jsem ovladače našel, bohužel netuším zda-li mám stáhnout všechny nebo pouze jeden... Za radu předem děkuji.
 4. Zdravím, chtěl bych se zeptat na názor na tuto sestavu. Sestava bude úrčena převážně na hraní a nějákou multimediální práci. Také nemám v plánu něják extra taktovat. Předem děkuji za názory. Link na sestavu přikládám zde.
 5. Kawayyy

  Herní sestava - pochybnosti...

  Děkuji, něják jsem si toho nevšiml.
 6. Kawayyy

  Herní sestava - pochybnosti...

  Ještě bych se chtěl zeptat, zda li je tato deska kompatibilní s nejnovějšími procesory od AMD, myslím tím 2. generaci procesorů Ryzen. U desky je napsáno "Podpora nejnovějších procesorů Ryzen", ale nejsem jsi jistý, jestli se to vztahuje na 2. generaci a nebude například zapotřebí aktualizace biosu.
 7. Kawayyy

  Herní sestava - pochybnosti...

  Určitě si nechám poradit. Jinak děkuji za link.
 8. Kawayyy

  Herní sestava - pochybnosti...

  Určitě né, pokud znáte nějáke "lepší" HDD tak to určitě zvážím.
 9. Zdravím, chtěl bych se zeptat na názor na tuto sestavu. Mám zde totiž pochybnosti, zdali jsem vybral vhodnou základní desku a paměti RAM. Co se HDD týče, mám v plánu si koupit 2TB HDD od Seagate Barracuda, ten jsem ale na alze nenašel. Sestava: zde
 10. Zdravím, chtěl bych se zeptat na názor na tuto sestavu. Sestava bude určena na hraní. Seznam
×
×
 • Create New...