Jump to content

Chaotik

Člen
 • Počet Příspěvků

  6
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. Zdravím, chci se zeptat na nějaký free program, který umí v reálném čase někde v rohu obrazovky při zapnuté hře ukazovat FPS, využití grafiky, procesoru, ram, teploty atd.. Děkuji
 2. Zdravím, mám otázku ohledně zvuku... Mám integrovanou zvukovku na desce, a mám grafiku Gtx 1060 6gb (asus), když připojím do grafiky monitor přes hdmi (monitor má repráky a vystup na sluchátka) tak v liště mohu volit mezí ,,Nvidia high definition audio" a ,,Realtek high definition audio". Moje otázka tedy zní, zda grafická karta má v sobě i zvukovku a nebo jen ,,převádí" zvuk z integrované na desce. Ptám se ze zvědavosti.
 3. Chaotik

  Nízko rozpočtová sestava

  Jasně máte pravdu. Ovšem ssd je úplně nové nepoužité a hdd už má něco za sebou, ale jak sem psal mám to jen na hry takže při nejhorším je ztratím a budu si je muset nainstalovat znova. Taky tech 500gb není moc a při dnešních hrách to bude hned plné, takže počítám s tím že si do půl roku budu stejně muset koupit nový alespoň 2TB. Koupil bych ho hned, ale jak už název tématu napovídá: low budget a sestavu si budu platit sám z brigády, rodiče mě nesponzorují.
 4. Chaotik

  Nízko rozpočtová sestava

  Pojme ATX desky.
 5. Chaotik

  Nízko rozpočtová sestava

  Rozpočet do tech 15k Pc case mám značky Evolve (model přesně nevím) kupoval sem jí asi 2 roky z5 za 1300kč, protože moje stará case byla ,,nevzhledná" je prostorná a mám jí vylepšenou o RGB, osazeny všecky větráčky atd.. Ta je prostě v pohodě disk starší ale funkční wester digital 500gb (právě ve starém pc) a nový Kingston Now A400 - 120GB který jsem chtěl dát právě do notasu ať je rychlejší, ale nakonec sem se rozhodl si postavit pc a dát ho tam.. Tyto disky mám a chci použít do nového pc. Jinak děkuji všem za reakce.
 6. Zdravím, chtěl bych si z peněz co vydělám na brigádě koupit ,,herní" pc. Nikdy jsem sestavu nestavěl a proto se raději zeptám. Vím že s nízkým rozpočtem to nebude ,,herní monstrum" ale zase nechci ať je to vhodné jen na kancelářskou práci.Něco jsem zkoušel sestavit co na to říkáte? Disky(ssd a hdd) a case(střední) už mám. https://www.czc.cz/197502,223205,235889,211343,214616/kody
×
×
 • Create New...