Jump to content

Chaotik

Člen
 • Počet Příspěvků

  6
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální
 1. Zdravím, chci se zeptat na nějaký free program, který umí v reálném čase někde v rohu obrazovky při zapnuté hře ukazovat FPS, využití grafiky, procesoru, ram, teploty atd.. Děkuji
 2. Zvuk přes grafiku

  Zdravím, mám otázku ohledně zvuku... Mám integrovanou zvukovku na desce, a mám grafiku Gtx 1060 6gb (asus), když připojím do grafiky monitor přes hdmi (monitor má repráky a vystup na sluchátka) tak v liště mohu volit mezí ,,Nvidia high definition audio" a ,,Realtek high definition audio". Moje otázka tedy zní, zda grafická karta má v sobě i zvukovku a nebo jen ,,převádí" zvuk z integrované na desce. Ptám se ze zvědavosti.
 3. Nízko rozpočtová sestava

  Jasně máte pravdu. Ovšem ssd je úplně nové nepoužité a hdd už má něco za sebou, ale jak sem psal mám to jen na hry takže při nejhorším je ztratím a budu si je muset nainstalovat znova. Taky tech 500gb není moc a při dnešních hrách to bude hned plné, takže počítám s tím že si do půl roku budu stejně muset koupit nový alespoň 2TB. Koupil bych ho hned, ale jak už název tématu napovídá: low budget a sestavu si budu platit sám z brigády, rodiče mě nesponzorují.
 4. Nízko rozpočtová sestava

  Pojme ATX desky.
 5. Nízko rozpočtová sestava

  Rozpočet do tech 15k Pc case mám značky Evolve (model přesně nevím) kupoval sem jí asi 2 roky z5 za 1300kč, protože moje stará case byla ,,nevzhledná" je prostorná a mám jí vylepšenou o RGB, osazeny všecky větráčky atd.. Ta je prostě v pohodě disk starší ale funkční wester digital 500gb (právě ve starém pc) a nový Kingston Now A400 - 120GB který jsem chtěl dát právě do notasu ať je rychlejší, ale nakonec sem se rozhodl si postavit pc a dát ho tam.. Tyto disky mám a chci použít do nového pc. Jinak děkuji všem za reakce.
 6. Zdravím, chtěl bych si z peněz co vydělám na brigádě koupit ,,herní" pc. Nikdy jsem sestavu nestavěl a proto se raději zeptám. Vím že s nízkým rozpočtem to nebude ,,herní monstrum" ale zase nechci ať je to vhodné jen na kancelářskou práci.Něco jsem zkoušel sestavit co na to říkáte? Disky(ssd a hdd) a case(střední) už mám. https://www.czc.cz/197502,223205,235889,211343,214616/kody
×