Jump to content

Pepe The Frog

Člen
 • Počet Příspěvků

  61
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

5 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. Ahoj, moje klávesnice nemá numpad, který teď potřebuji. Vím, že se dá koupit samostatný, ale radši bych to vyřešil jinak. Napadlo mě, že by se třeba dalo nějak nastavit, aby stisknutí např. Ctrl+ě napsalo numpadovou 2. Nevíte někdo jak by to šlo udělat?
 2. Pepe The Frog

  vybrani grafiky do 5400

  Já bych ti doporučil tuhle, teda pokud ti nevadí, že mírně přesahuje budget.
 3. Jestli má hned po zapnutí 120°C, tak je určitě chyba v senzoru, který tu teplotu měří. Jinak, jde slyšet nějaký hluk atd?
 4. Pokud chceš rozlišení 1920 x 1080, tak si vem úhlopříčku 24"
 5. Pepe The Frog

  Sluchátka

  Ještě tohle by mohlo být dobré: https://www.czc.cz/razer-kraken-x-cerna_2/274570/produkt;https://www.czc.cz/asus-tuf-gaming-h7-core-cerna-seda/270095/produkt;https://www.czc.cz/acer-predator-galea-350-cerna/269144/produkt
 6. Ahoj, zajímalo by mě, jestli někdo z vás tuto technologii používá a případně vaše zkušenosti ohledně toho.
 7. Pepe The Frog

  Sluchátka

  Ty hyperx jsou už strašně starý a ten razer nemá 7.1 surround, což si myslím, že je u sluchátek, které budou hlavně na hraní hodně důležité.
 8. Ahoj, budu kupovat nová sluchátka. Sloužit budou hlavně ke hraní, ale i k poslechu hudby. Nechci za ně utratit víc než 2 000 Kč. Jako dobrá volba mi přišli tyto a tyto. Zajímalo by mě, které z nich byste si vybrali vy, nebo jestli byste mi doporučili nějaké úplně jiné.
 9. Ahoj, zajímal by mě váš názor na to, jak je možné, že podle Milanova testu antivirů je Windows defender snad nejhorší volba, zatímco tady ho označují za jeden z nejlepších antivirů.
 10. Ahoj, kaž­dý den na noc te­le­vi­zi od­po­ju­ji ze sí­tě (aby ne­by­la ve stand by re­ži­mu a ne­žra­la elektři­nu). Když je te­le­vi­ze za­pnu­tá, tak v ro­hu sví­tí ze­le­ná led di­o­da, když je ve stand by tak sví­tí čer­ve­ná led di­o­da. Te­le­vi­zi vy­pí­nám po­mo­cí ko­léb­ko­vé­ho spí­na­če na pro­dluž­ce. Pro­blém je, že ten­to spí­nač asi ne­bu­de zrov­na nej­lep­ší, pro­to­že občas (každý den několikrát) pro­pus­tí ma­lé množ­ství elek­tric­ké­ho prou­du a na sekun­du se vždyc­ky roz­sví­tí čer­ve­ná led di­o­da. Mys­lí­te, že by te­le­vi­zi moh­lo ně­jak po­ško­dit, to­to čas­té pře­pí­ná­ní, me­zi úpl­ným vy­po­je­ním z elektři­ny a stand by re­ži­mem?
 11. Pepe The Frog

  Fast Boot

  A je ještě nějaký jiný důvod proč to mít vyplé? Nebo pokud se mi toto s mojí deskou neděje tak to mám nechat zaplé?
 12. Ahoj, v BIOSu mám funkci Fast Boot, je dobré ji nechat zapnutou, nebo ji mám vypnout? Kamarád mi totiž říkal, že je lepší mít tuto funkci vypnutou, ale v základním nastavení je zapnutá.
 13. Pepe The Frog

  Ohnutý napájecí kabel

  Myslíš jako poloměr toho kabelu v místě ohybu?
 14. Pepe The Frog

  Ohnutý napájecí kabel

  A to ničemu nevadí? Nebo to může způsobovat nějaké problémy?
 15. Pepe The Frog

  Product key

  Ne
×
×
 • Create New...