Jump to content

TomAss Dokoupil

Člen
 • Počet Příspěvků

  245
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Všechny příspěvky od TomAss Dokoupil

 1. Propojení přes PC, TV, Projektor ve dvou různých místnostech

  S výškou není problém, jen ho budeš asi muset "klopit" na opačnou stranu. Nebylo by lepší ho přidělat ke stropu?
 2. Propojení přes PC, TV, Projektor ve dvou různých místnostech

  Právě se ptám, protože jsem kdysi řešil podobný problém. Já nakonec použil NAS a multimediální centrum a PC z toho vynechal.
 3. Propojení přes PC, TV, Projektor ve dvou různých místnostech

  Máš už namyšleno, jak budeš ovládat to PC? Ono přecházet pokaždé mezi pokojmena nebude uplně nejpohodlnější.
 4. Mobil na hranie

  Android má lokalizaci pro všechny země. Když není daná jazyková sada v telefonu, tak ji prostě stáhneš.
 5. Sluchátka do 1000Kč

  Není to bůh ví co, ale k ničemu taky nejsou. Hlavně mají doživotní záruku, ale zvukově jsou o třídu níž, než ty co navrhoval @Romantus97
 6. Sluchátka do 3K

  Nevím jestli už jsi něco vybral, ale takhle jedině něco od Sennheiseru...třeba GPS300, jinak jak to nakousl @Romantus97 zvlášť sluchátka a mikrofon a to už je z čeho vybírat...
 7. Sluchátka do 3K

  To je špička v oboru, model s mikrofonem mají, ale za 6k a víc...třeba konkrétně ATH AG1 můžu velice doporučit
 8. Sluchátka do 1000Kč

  Krásně jsi specifikoval svoje požadavky, ale s tím rozpočtem už to tak veselé není....v tomhle světle bych počkal na nějaké ty slevy a vzal něco od SONY do čeho se zrovna vejdeš. Nic lepšího se asi vymyslet nedá a určitě to nebude vyloženě špatný kup.
 9. jak připojit bluetooth sluchátka k win 8.1

  Vždycky se dřív připojili k telefonu, že
 10. Je tento set dobrý?

  Když je budeš mít na uších, tak to stejně neuvidíš. Za tyhle peníze za mě HyperX Cloud, na Alze jsou v akci.
 11. Je tento set dobrý?

  Nevychutnáš , tam je to myslím dost zbytečné.
 12. Je tento set dobrý?

  Jsi si vědom toho, že to RGB u sluchátek si "nechutnáš"...
 13. Je tento set dobrý?

  To bude dost možná ještě horší. Hlavní oblouk se tu tváří parádně, ale od pohledu ten plast bude vrzat tak, že tě to pri každém pohybu bude štvát. Z takových těch levnějších je asi nejlepší volba HyperX Cloud. Práci samozřejmě odvede všechno. Kolik do toho chceš investovat a co od toho čekáš??( hudba, filmy, basy, at hrají aspoň 20 let, pohodlí,...)
 14. Je tento set dobrý?

  Zvuk? Citlivost....je to krásné číslo, ale bohužel nepodložené žádným dalším údajem, za jakých podmínek tento výsledek naměřili. Další věc je, že značnou část ceny neplatíš za zvuk, ale za licenci Ferrari. Kvalitních sluchátek seženeš spoustu, záleží jen na tom, kolik chceš investovat.
 15. Monitor problem

  Problém bude v tom kabelu. 75Hz z toho vytáhneš nejspíš jen s HDMI.
 16. Problém s audio jackem

  Takže,...když si pustíš něco normálně z reproduktorů a pak připojíš sluchátka, tak se nic neděje a repro hraje dál??
 17. Nový pc- Při hraní se vypíná

  Podle redditu a podobně to vypadá na problém software, takže myslím, že grafiku špatnou nemáš.
 18. Utáhne to zdroj?

  Raděj bych dál šetřil, nebo místo toho koupil xbox...
 19. sluchadla

  Mají horší izolaci okolního hluku....a to je tak jediná jejich slabina. Za ty peníze se v poměru cena/výkon skoro nedá vybrat líp. Skvěle hrají, jsou hodně universální a konstrukce je hodně povedená a odolná. Všechny ty měkké "věci" se dají vyměnit za nové, když se zničí.
 20. jak připojit bluetooth sluchátka k win 8.1

  Pokud připojuješ jen jedno zařízení a máš bluetooth zaplutý pořád, tak by se po spárování měli připojovat automaticky, když je zapneš. Nepřipojuješ je i jinam??? Třeba k mobilu?
 21. Ako vyberat sluchadla

  Záleží na co. Z hlediska poslechu na tom budou líp ty Sony, Sennheisery jsou herní headset a tomu odpovídá i ta jejich robustní konstrukce, která počítá s mnohem hrubším zacházením. Navíc jsem se nikde nedočetl, co mají za měniče.
 22. Ako vyberat sluchadla

  Obecně ano.....prakticky to ale ne vždy platí. Konkrétně u citlivosti je to dost zavádějící, protože se k ní hodí údaj, jakým napětím se při měření budil měnič. To se u levnějších modelů většinou nedozvíš. A velikost impedance jde ruku v ruce s kvalitou výstupu zařízení. Na to abys "nakrmil" vysokoimpedanční sluchátka potřebuješ výkon....s takovýma už si mp3, zvukovka v PC, televize apod. už nemusí poradit a je vhodné použít zesilovač.( nevyrábí se proto aby šli na odbyt zesilovače, ale u sluchátek s vysokou impedancí nic neovlivňuje kvalitu zvuku, odpor kabelu a konektoru v obvodu je zanedbatelný oproti měniči.)
 23. Ako vyberat sluchadla

  Nejdůležitější parametry jsou citlivost a impedance. Pak by tě měl zajímat typ a velikost měniče, konstrukce, tlumení okolního hluku....zvuk sluchátek může krásně ovlivňovat i kabel (když si do něj brnkneš nebo ho o něco otřeš, tak je to slyšet-to je špatně). A pak samozřejmě cena.....kolik muziky za svoje peníze dostaneš.
 24. Oddělení audio výstupů na desce

  Jde to defaultně. Mám připojené repro, oculus a v monitoru sluchátka a jen ovládám hlasitost. Když na tu win ikonu reproduktoru klikneš pravým tlačítkem místo levým, tak ti vyjedou všechny audiozařízení a jejich úrovně......teda u win10
×