Jump to content

milanfon

Administrátor
 • Počet Příspěvků

  2 978
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Všechny příspěvky od milanfon

 1. milanfon

  Motherboard B550

  Ano chápeš to správně. Asi bych se radši rozhodl pro tu Gigabyte desku, ale jestli chceš ušetřit a nebudeš taktovat, atd. , tak potom i ten Asus je dobrá volba
 2. milanfon

  iPad funkčnost Visual Studia

  Nene, na iOS se zatím nedají vytvářet aplikace. Jsou tam pouze prostředí např. pro psaní webu, ale ne tohoto. I když se tedy spekuluje, že Apple pracuje na XCode pro iPadOS.
 3. milanfon

  Antiviry

  No on by se měl vypnout sám při nainstalování dalšího antiviru, ale ono těžko říct, jestli se fakt vypne.
 4. milanfon

  HP Spectre X360- problem s usb-c

  No sice to trvalo, ale jsem rád, že jsme na to přišli
 5. Jasně, přijeď se podívat ja opice Hele já prostě ten kabel koupil a nějak jsem to nezkoumal. Je možné, že to změnili. TeĎ tam třeba tu 2m verzi ani v nabídce nemají
 6. milanfon

  Antiviry

  Stačí hledat i tady na fóru a najdeš
 7. milanfon

  tlačítko v černém rámečku

  Přijde mi to jako že máš aktivovaný nějakou funkci z Usnadnění jako předčítání textu nebo ovládání pro slepé. Podívej se, jestli v nastavení Windowsu něco z toho není zapnuté. Ale jde...
 8. milanfon

  Rozdíly

  To se stává i mně ve videích a pak mi přijde od firmy mail, abych vysvětlil, co jsem to řekl za sračku 😂
 9. milanfon

  Rozdíly

  No jen se v tom ještě trochu ztrácíš. Třeba Strix a Cerberus jsou obojí série produktů. Třeba RoG nebo Aorus jsou pak herní podznačky, které v sobě tyto série mají. Windforce je zase typ chladiče, nikoli přímo série. To si můžeš všimnou, že ho využívají karty jak z řad Gigabyte Gaming tak Aorus.
 10. milanfon

  HP Spectre X360- problem s usb-c

  A pokud by nezabralo, tak bych zkusil smazat cache displejů v registrech. Je to sice trochu extrém, ale možná byto mohlo pomoct, když ten problém začal jen tak z ničeho nic. Viz. ukázka níže:
 11. milanfon

  HP Spectre X360- problem s usb-c

  Tak mě napadlo. Zkoušel jsi ten druhý monitor nastavit jako hlavní, jestli by se náhodou nechytil při tom?
 12. No jestli počítáš i kolo, tak jo 😅 Jinak já mám teda ten 2m kabel v textilu 🤔
 13. Oficiálně nepodporuje, ale většinou tam ty procesory běží. Každopádně je rozhodně lepší vzít tu starší. I co se funkčnosti za tu cenu týče. Celkem fajn sestava, asi to co bych pro ten rozpečet a účel vzal i já 👍
 14. milanfon

  HP Spectre X360- problem s usb-c

  A neaktivním myslíš jako ze se ukazuje, že je připojený, ale počítač si myslí, že není zapnutý? Co je to za typ usb-c kabelu?
 15. Tak se tedy sešlo nějak hodně věcí z videí a není to kam dávat, tak vyhlašujeme výprodej skladu. Tedy většinu věcí za akční ceny, pokud by někdo měl zájem. 😂 V nabídce je aktuálně: ITX Základní deska Gigabyte AB350N Společně s tím CPU výše byla i často používaná tato deska. Funkčně je to super deska k nějakému staršímu Ryzenu. Také plně funkční, jen trochu zaprášená 😅 V původním balení chybí akorát SATA kabely. Cena: 1500 Kč Pokud by někdo o něco měl zájem, ozvěte se do zprávy. Ceny jsou orientační, myslím že většina se vám i povede usmlouvat 😅 Jinak poslat něco není problém.
 16. milanfon

  utp rozdvojka

  No jestli chceš rozdvojit UTP, resp. Aby tam byl funkční Ethernet, tak potřebuješ switch. Tedy aktivní prvek, co ti to rozdělí. Např. Takový malý. Ne, nefungovalo. @Martin159 Ne, takhle Ethernet opravdu nefunguje. Tohle je pro úplně jiné účely.
 17. A máš dobrý kontakt s procesorem? Zkusil bych to normálně sundat a podívat se, jestli je ta pasta vůbec rozetřená a jestli je tam tedy kontakt. A to, že chladič není teplý je většinou známka toho, že chladí dobře. Jojo, jen jak říkám. To s tím pokrytím prostě nedělá rozdíl u normálního používání.
 18. milanfon

  Zapojení RAM

  Tam bude problém, že ta deska podporuje jen RAM pod 16 čipů. Ta Kingston co tam dáváš jich má 16, takže to nebude fungovat.
 19. Hele taky jsem si myslel, že tohle může být problém, ale nikdy se mi nepotvrdilo, že by nepokrytí celého IHS byl reálný problém. Určitě je lepší když je pokryto celé, ale fakt že všech testů co jsem kdy dělal mi nikdy nevyšel jasný důkaz, že by to ubíralo na teplotě. A @Tomáš Martin Holub se zeptám, z čeho ty teploty bere. Jsi si fakt jistý, že je čteš ze správného snímače a dávají skutečně smysl?
 20. Jestli ti nejde o cenu, tak MSI, ale řekl bych, že Gigabyte ti bude naprosto stačit a ještě ušetříš.
 21. Hele s tímto jsem se tedy nikdy nesetkal. Windforce modely sice vždycky nejsou ty nejkvalitnější, ale zrovna větráky jsou něco, co má Gigabyte fakt promakané a divil bych se, kdyby tam něco takového bylo. Vždy se jednalo o tiché grafiky.
 22. milanfon

  Dlouhé načítání PC z NVMe disku ?

  Tohle se u NVMe disků občas stává. Zkusil bych nejdřív aktualizovat všechny ovladače a i Windows samotný. Nestalo se to třeba náhodou po nějaké aktualizaci Windowsu?
 23. No hele ta karta za 1. Tolik netopí a za 2. NVIDIA udělala fakt dobrý základní chladič, který je lepší než nižší partnerské modely s řekl bych, že těžko seženeš kartu s lepším m ve a stejnými rozměry. Zejména v tomto u mě FE vyhrává. Nikdo jiný taky nemá tak hezký design a to dokonce bez RGB. Mám tady třeba i 3 větrákový Asus a to mi přijde pro tuto kartu úplně zbytečné. Nárůst výkonu tam sice je, ale nejde o nic, čeho by se nedalo dosáhnout tuněním FE modelu. FE model je tedy za mně nejlepší volba, ale pokud by se ti nedařil sehnat, tak slušnější 2 větrákový model jako Gigabyte Windforce nebo Asus Strix, atd. nejsou špatná volba.
 24. milanfon

  Samsung galaxy watch 46mm

  Ano, s jakýmkoliv Androidem to funguje bez problému. Jediné, co ti na jiných mobilech jak Samsung nemusí fungovat je základní email a SMS aplikace, ale veškeré notifikace fungují.
 25. milanfon

  Dlouhé načítání PC z NVMe disku ?

  A od jakého momentu se to zpomalý? POST, Boot, atd.?
×
×
 • Create New...