Jump to content

milanfon

Administrátor
 • Počet Příspěvků

  3 724
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Všechny příspěvky od milanfon

 1. milanfon

  Který Samsung kolem 10-13k?

  Ahoj, zrovna na ty A52 a A53 jsem slyšel docela dost negativních zkušeností, že se rozbíjí. I když teda nutno říct, že na ně se alespoň aplikuje lepší servis jako na řadu S. Ale ovšem ano, jak píšeš S je obecně jiná liga. V téhle kategorii bych klikdně sáhnul po té S21 FE. Ono i oproti S22 to má v některých věcech výhodu. Například lepší výstup z kamery nebo třeba plochý displej. Jako za mě třeba S20 FE i po té době šlape výborně a neustále pro něj vydávají aktualizace. Jediné, co se mi na tom po*ralo je kamerový modul, kdy se mi u jedné kamery utrhla stabilizace. Ovšem co vím, tak ono obecně
 2. milanfon

  Nákup mobilního telefonu.

  Tak logicky, když S22 je menší. Zase ale ta výdrž je obecně dlouhá a nebál bych se toho.
 3. milanfon

  Ako rozobrať Pc skriňu

  No jako asi vím, jaké myslíš a dělá se to přesně tak, jak píšu.
 4. milanfon

  Ako rozobrať Pc skriňu

  Ahoj, detailnější fotka by nebyla? Z mé zkušenosti musíš u těchto skříní většinou chytit přední panel a pořádně zabrat. Ono to povolí.
 5. milanfon

  Miešanie rôznych značiek FANov v PC

  Tak v tom případě v pohodě.
 6. milanfon

  Porucha monitoru

  Ahoj, záleží, co to je za druh panelu a kde ho máš. Jestli IPS a na sluníčku, tak to může být jeho běžná reakce.
 7. milanfon

  Miešanie rôznych značiek FANov v PC

  No vadí to jen v případě, že budou mít jiný rozsah otáčet nebo jinak reagovat na PWM či DC vstup. Problém totiž je, že u rozdvojek máš zpětnou vazbu jen od jednoho z větráků, takže u dalších nejde zaručit, že pojednou stejně, pokud jinak ragují na regulační signál.
 8. milanfon

  Notebook a ultrawide

  S desktopovou 3060 bych se nebál, ale mám pocit, že ta mobilní verze na tohle úplně není stavěná. Jako pojede to, ale často ne na vysoké nastavení.
 9. milanfon

  Notebook a ultrawide

  Ahoj, hele to je dobrá otázka. Záleží, co si představuješ pod pojmem "rozjede". Jako současné a starší hry na 60 FPS by to dávat mohlo, ale nečekej, že i do budoucna.
 10. milanfon

  Jakou základní desku B550

  Ahoj, hele když kouknu na současnou nabídku, tak bych volil třeba GIGABYTE GAMING X V2, nebo zmíněnou Asus TUF PLUS a od věci není ani zmínit TOMAHAWK od MSI.
 11. Jo, to určitě nebyly stabilní hodnoty. Jako ono XMP není záruka stability. Nemáš někde přesně model těch RAMek? Podle toho se dá dohledat správné nastavení.
 12. Ahoj. No rozhodně tam nebylo ideální nastavení, proto se to někdy nechtělo načíst. Bylo tam třeba nastavené i správné časování a napětí nebo jen změněný takt?
 13. milanfon

  PC 25k

  Jako nedávno jsem ji viděl i za 12, ale je fakt, že se to furt dost hýbe ty ceny.
 14. milanfon

  PC 25k

  To je solidní, akorát se mi moc nelíbí ta verze grafiky. Navíc myslím, že by tam šla šoupnout i Ti. Dalo by se ušetřit třeba na desce za H610.
 15. milanfon

  PC 25k

  To je divné, on by se ti měl otevřít košík, ale jakoby nahoře je záložka s tím seznamem.
 16. milanfon

  PC 25k

  Jako vybrat něco s dobrou možností upgradu je v současnosti je skoro nemožné. Máš tady totiž 2 platformy. AMD 500, která už je nyní na konci své životnosti a žádné nové procesory do ní neočekáváme a pak Intel 600 se socketem LGA 1700, která má zaručenou podporu současné generace Intel procesorů a ještě té následující (teda 12. a 13. gen). Zatím není jisté, jestli tam bude i podpora dál, ale ze zkušeností vyplívá, že spíše ne. Takže jestli teď něco seriózně kupovat, tak ten Intel. Jako 25 tisíc bohužel teď není tolik, ale dá se za to postavit dobrý herní počítač. Co bych udělal je právě nižší p
 17. milanfon

  Politý Xbox One S

  Vem na to isopropyl alkohol (IPA - Pozor v tomhle případě to není pivo). Dá se sehnat v obchodě jako Baumax nebo OBI. Pokud nenajdeš, dá se stejně dobře použít isopropanol (vypadá to takto). Doporučuji nanášet pomalu tyčinkou na elektrické spoje na desce. Elektronice to nijak neublíží a ostraní to vše, co tam mohlo vzniknout vlivem polytí.
 18. milanfon

  Politý Xbox One S

  Ahoj, a chce se Ti to rozebírat nebo ne? Jako jestli se to dostalo dovnitř, tak časem Ti tam vznikne koroze, ale dá se to dobře ošetřit, pokud se k deskám dostaneš. Jinak Citron a máta je novinka. Jak chutnala?
 19. milanfon

  Bluetooth zvuk z PC

  Tak super. On bohužel Windows se úplně nemá rád bluetooth audiem a některé programy s ním třeba nejedou vůbec.
 20. milanfon

  PCIe - budou fungovat?

  Ahoj, u toho Pentia je ten rozdíl, že oproti ostatním procesorům 11. generace má jen 16 PCIe linek a to 3. generace. Ostatní mají 20 PCIe 4 linek. Takže to znamená, že PCIe x16 slot z CPU stále normálně funguje, ale M.2 slot z CPU ne, protože ty linky tam nejsou. Ovšem ten CPU má stále normálně 4 DMI 3.0 linky, takže propojení s čipsetem je tam stále stejné a propustnost druhého x16 slotu tedy stejná jako u ostatních CPU, ale počítej s tím, že reálně to je jen x4 rychlost.
 21. A v BIOSu ti to změnit jde? Případně co máš za desku?
 22. milanfon

  Bluetooth zvuk z PC

  Ahoj, většinou když připojíš blutooth audio k windowsu, tak se ti tam zobrazí 2 výstupy. Jeden je nekvalitní, protože to bere i mikrofon a druhý s normální kvalitou. Koukni, jestli to tam náhodou nemáš přepnuté na ten s mikrofonem.
 23. milanfon

  zostava tonket

  16GB bude stačit a vem 2x8. Ty 2 nejsou problém, ale 4 ano, takže to jsem zmiňoval spíš jen jako problém do budoucna. Jinak systém Win 11. Ono teda u i3 je to asi jedno, ale Win 10 nemá nativní podporu pro tyto procesory, takže na 11 to určitě pojede lépe.
 24. milanfon

  Mobil s najlepsim fotakom do 10k Kc

  Bohužel 9 Pro je právě celkem downgrade z 8 Pro Btw. třeba na S20 se mi optická stabilizace utrhla, takže nevím jestli tomu věřit u A52s
 25. milanfon

  Mobil s najlepsim fotakom do 10k Kc

  Jen teda na video bacha, je tam dost velká komprese. V takovým případě pak třeba něco jako Samsung A53.
×
×
 • Vytvořit nové...