Jump to content

milanfon

Administrátor
 • Počet Příspěvků

  2 764
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Posts zveřejněno uživatelem milanfon


 1. PayPal ti umožňuje nabít účet převodem. Steam klíče na GTA se většinou neprodávají, protože jsou dražší, takže je najdeš jenom na většách stránkách jako G2A nebo Kinguin a to už si pak člověk řekne, že za ty jejich ceny je lepší si to koupit rovnou na Steamu, takže bych to zkusil přes ten PayPal. Já přes ně teda moc rád neplatím, protože ty k*rvy si berou procenta. 


 2. Před 2 minutami, Martin Bajzík napsal(a):

  @milanfon A ten HUB co tam je se nezapojuje do základovky? Nebo jsi to proste rucne navolim a az zavru bocnici tak uz to nezmenim, ze? Nebo ten program CAM je jenak spojeny s bednou a pote nasledne s programem? 

  Moc se omlouvam, ale asi to uplne nechapu.

  No to zapojíš do vnitřního USB na desce. Jak jinak jsi si jako představoval, že to budeš ovládat softwarově? :D 


 3. No ovládat ho budeš moct, ale ne přes RGB header na desce. Tohle RGB se ovládá přes ten integrovaný HUB, který se do desky zapojuje přes USB. Ovládat to pak musíš přes jejich software CAM. Žádná RGB synchronizace zde není. 


 4. Před 24 minutami, Jakampatal napsal(a):

  Ale ty peníze co za to chtějí? 1+ nikdy nebylo tak drahý. S 1+ bych počkal jestli cena nepůjde níž.

  1+ se nevyplatí kupovat v Česku. Jinak si myslím, že těch 17 tisíc za ten 7 Pro není tak špatné. Hlavně máš nejlepší optimalizaci napříč androidem, v čemž je tedy 1+ unikátní a když chceš android, co pár let vydrží, tak ty prachy je za to dobrý dát. Většinu androidů můžeš za 2 roky odepsat. 


 5. Před 28 minutami, LukášK napsal(a):

  Díky za info. 

  Jasně do switche. Co dokáže LAN přenést za kvalitu videa i s audiem? 

  Ale asi by to znamenalo nějaký přepínač nebo nutnost prepojovat. 

  Znamenalo no, to je radši lepší udělat přes to HDMI. Tady by ti to FHD dalo, ale občas bys mohl zaznamenat nějaké skoky v kvalitě, apod. Ono to na nějaké pouštění filmů není úplně stavěné. Jen to byl můj nástřel. 

  • Souhlasím 1

 6. Před 7 hodinami, LukášK napsal(a):

  Konkrétní vybraný nemám. Možná něco takovéhoto: https://www.alza.cz/lg-pf50ks-d5585537.htm

  Možná máš pravdu, ale rád bych aby byl projektor napojen na síť na NAS server, abych si mohl filmy pouštět přímo z projektoru. Tím je pozice LAN zabraná.

  Ten switch co jsi odkazoval je ale asi opačný. Potřebuji jeden vstup na dva výstupy, že?

  Díky za tip na kabel.

  Cpal bys tam tu zásuvku, nebo bys nechal koukat kabel ze zdi, aby nedocházelo ke ztrátám.

  Bude stačit husí krk o vnitřním průměru 2,5cm?

  Jo promiň, to jsem poslal kravinu :D S tím kabelem jak chceš. Podle mě by ta zásuvka v tomhle případě ztráty neudělala. 

  U toho husýho krku si myslím, že 2,5cm by mlo stačit. 

  Jinak s tou sítí. Přece bys to neměl napojené přímo na NAS, ale mezi tím by byl nějaký switch. Je ale fakt, že by to nebyl zas tak ideální přenos. 


 7. Můžu se zaptat, co to je za projektor? Jestli by tam třeba nebylo lepší použít z PC síťový přenos. Myslím, že by to bylo levnější jak k tomu tahat HDMI. K té televizi by bylo nejlepší použít už optické HDMI. Například něco takového. Určitě tam pak může být ta zásuvka, co jsi posílal. Jestli to HDMI pak teda budeš chtít ještě do projektoru, tak asi fakt bude potřeba nějaký ten switch. To USB můžeš vyřešit podobně, ale budou potřeba aktivní kabely s opakovači. Stejně tak si tam můžeš udělat i switch na USB.


 8. No tohle moc nedává smysl, protože DNS klient by ti fakt CPU zatěžovat neměl. Může žrát jedině trochu víc RAMky, ale to je vše. I to aby zatížil tolik sítě je blbost (i když tedy nevím, jak rychlou přípojku tam máš). Takže bych se buďto podíval, jestli tam nemáš nějaký virus nebo bych zkusil vyčistit hosts soubor ve Windowsu, to může dělat tyhle problémy. Taky je možnost, že používáš nějaký divný DNS server, co ti tohle způsobuje. 

×