Jump to content

milanfon

Administrátor
 • Počet Příspěvků

  3 433
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

720 Božská!

PC Sestava

 • CPU
  i7 6800K
 • Chladič CPU
  SilentiumPC FERA 3
 • Grafická karta
  R9 380X
 • Základní deska
  MSI X99A SLI PLUS
 • RAMky
  2x8GB Corsair Vengeance LPX 2400 MHz
 • SSD
  Samsung 960 EVO
 • HDD
  Seagate Barracuda 1TB (hry, aplikace) + WD Black 500GB (práce) + Seagate IronWolf 4TB (archiv)
 • Zdroj
  CoolerMaster B500 700W
 • Bedna
  Corsair SPEC-03

Poslední Návštěvníci

zobrazení profilu
 1. milanfon

  Virtuální Server IP

  Proč bys nemohl? Jen myslím, že ta statická je tam za příplatek, ale ani dynamická by nevadila, protože dokud nevypneš modem, tak si jí to drží.
 2. milanfon

  Problém s nabíjaním a výkonom ntb

  Já bych řekl, že celý ten SW je občas bug
 3. Jasný no, taky bych tam viděl radši něco jako Asus TUF-PLUS nebo Giga Elite.
 4. Na AAA moc ne při plném refresh ratu, ale na 60 Hz a více bez problému, ale byl to jen návrh. MSI taky moc nemám v lásce, ale zase na tu Tomahawk jsem moc hatu neslyšel. Ty Kingstony jsou mimochodem i k AMD super.
 5. Ahoj, hele co se týče základních komponent jako deska, CPU, RAMky, zdroj, chladič a grafika, tak je to dobré. U toho zbytku mi přijde, že se snažíš za každou cenu ušetřit, což není moc dobrý nápad. Třeba v té bedně se ti nebude moc dobře stavět a ani se vzduchem si nemyslím, že to tam bude nějaká sláva. Raději bych šel do něčeho ověřeného jako Pure Base 500, kterou máš teď za hezkou cenu. Myslíš že i u těch periferií si můžeš vybrat něco kvalitnějšího? Třeba monitor je dobrý, pokud chceš FHD na 240Hz, ale zase o 2 tisíce výše už můžeš mít QHD při 175 Hz.
 6. milanfon

  Vzduch nebo voda?

  Ono taky záleží, jakou zátěž na to budeš dávat a co máš za bednu. Nedá se jasně říct, co je lepší, protože obojí má i v této cenové kategorii svá opodstatnění.
 7. milanfon

  Problém s nabíjaním a výkonom ntb

  Zvláštní. Jako to, co napadlo mě je, jestli notebook nemá moc vysokou spotřebu a při nabíjení se neomezil jen na výkon nabíječky, avšak tohle dá max 35W, takže to je blbost. Druhá otázka tedy může být, jestli se to fakt na 65W nabíjí, ale mělo by. Možná @David Morávek (Dave) by mohl vědět.
 8. milanfon

  TDP u notebooku

  Ahoj, když se podíváš na speficikace nějakého procesoru. Jako příklad vezmu třeba Intel 1165G7, tak tam můžeš vidět minimální a maximální TDP, které si integrátor procesoru (výrobce notebooku) může u procesoru nastavit. Třeba kvůli tomu, aby to zvládalo chlazení. Tady je to tedy od 12 do 28W. U AMD procesorů je to mimochodem podobné. Máš tady ukázané základní TDP a pak jak může být konfigurovatelné. Bohužel ty jakožto uživatel to změnit nemůžeš, protože je to dané v BIOSu. Někde to jde změnit. Třeba jako u některých těch vyšších modelů u Asusu nebo HP, avšak ty tad
 9. milanfon

  Problém s nabíjaním a výkonom ntb

  Ahoj, jak silnou to má nabíječku?
 10. Vzhledem k tomu, že tamto má 3060, tak se to fakt nevyplatí. Jinak k tomu zdroji: Teď jsem koukal a zrovna tento model od GIGABYTE problémový není. Měli totiž pár modelů, které hořeli a vybuchovali, ale tento by měl být v pohodě 😅
 11. Ahoj, no tak ono za tu cenu asi ani nic moc lepšího aktuálně nepostavíš a tohle zní docela slušně. Jako ta grafika v tom je slušný chladič, deska je pecková, RAMky také. Čehož tedy úplně nejsem fanouškem je ten disk uvnitř a zdroj, které zrovna nemají dobrou reputci v kvalitě.
 12. Není, je to parádní sestava
 13. No já jsem nějakou dobu používal TKL verzi Scope klávesnice a nemohl jsem si ji vynachválit. Z pohledu konstrukce je výborná. Oddělitený kabel je super, vestavěné funkce oceníš a podsvícení také funguje skvěle. Jediné co mi vadilo byl taktilní mezerník když všechny ostatní klávesy byly lineární a další věc je že to rozvržení je trochu nestandardní, ale dá se na to zvyknout. Ovšem já jí měl ve verzi s Cherry MX Red, jenže to co máš vyhlédnuté jsou jejich nové vlastní swtiche a tam si bohužel netroufám tvrdit jak moc dobré jsou.
 14. milanfon

  Domácí síť pomocí notebooku

  Hele abych se přiznal, tak z hlavy ti takovou aplikaci neřeknu, ale vím že existují. Každopádněš i ten TeamViewer na to můžeš použít. Jen pokud ti tam nejde, tak bych zkusil ten AnyDesk jako alternativu. Funguje prakticky na čemkoliv.
 15. Za mě spíše H710. Jako objektivně jsou obě skříně dost dobré, ale dle mého názoru se s H710 lépe pracuje a celkově ta kabeláž se tam dá daleko lépe a rychleji vyřešit jak v Meshify, což je za mě obrovské +. Proč tak velká SSD? Pravděpodobnost, že ti selže není zrovna malá, takže bych jednomu SSD disku takový objem souborů nesvěřil.
×
×
 • Vytvořit nové...